Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krychu4195

Rozwiązany: Nie mogę otworzyć dysku

Polecane posty

Wszystko chyba zaczęło się od tego że zainstalowałem nowy antivirus bo poprzedni mial problem z aktualizacjami i (co wydało mi się dość podejrzane) od dawna nie mówił mi o żadnych wykrytych wirusach.

Zainstalowałem AVG, zrobiłem skan, znalazł ileś tam wirusów, z czego niektóre znajdowały się również w podfolderach folderu Windowsa. Teraz jest taki problem że nie mogę wejść w żaden dysk, ani w te normalne ani w zewnętrzny podłączony przez USB, wyskakuje komunikat żeby wybrać program którym chcę uruchomić tą aplikacje.. I jak wybiorę expolorer.exe to wchodzę ale nie mam zamiaru za każdym wejściem od nowa szukać explorera i go wybierać, nawet nie mogę zaznaczyć okienka żeby zawsze używać tego programu. Co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiś innych prostrzych sposobów? A gdybym sprawdził nazwę tego pliku który został usunięty, może ktoś mógłby mi podesłać jego kopię? Czy coś takiego wypali?

Tu mam listę plików z folderów związanych z Windowsem:

C:\WINDOWS\autorun.inf

C:\WINDOWS\system32\ (kolejno pliki z tego folderu): arking.exe, arking.dll, arking0.dll, mgking.exe, mgking.dll, mgking0.dll

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...