Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

canizares2

Archiwum Gadu-Gadu się nie zapisuje

Polecane posty

Witam, zaczęło się od tego że na gg pojawiły mi się jakieś stare kontakty sprzed 2 lat i było ich na prawdę sporo, po jakimś czasie zauważyłem że archiwum gg mi się nie zapisuje. W opcjach mam odznaczone niezapisywanie archiwum, także nie wiem dlaczego tak się dzieje. Reinstalacja gg nie pomogła, proszę o pomoc :)

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż to mało prawdopodobne, przychodzą mi na myśl dwie rzeczy. Albo wirus, albo haker. O tym drugim słyszałem to, że gdy na komputerze jest wirus, pozwala hakerowi przejąć kontrolę nad każdą przesłaną wiadomością na GG. Przypuśćmy... ty wysyłasz wiadomość, zamiast do drugiej osoby leci ona do hakera, a druga osoba myśli: "no co jest? Już minęło pół godziny!". No i oczywiście u niego zapisuje się archiwum.

Oczywiście to najbardziej pesymistyczna wersja, to sporadyczne przypadki występujące w wielkich miastach, nie bój się. ;)

Przeskanuj sobie dysk systemowy i tam, gdzie poprzednio zainstalowałeś GG. Masz aktualne bazy danych w antywirusie, prawda? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm u mnie wszystkie wiadomości docierają do osób z którymi rozmawiam, problem z tym że jeśli ktoś mi prześle jakiś numer czy coś i nie zapiszę go sobie to już przepadło :D Tak, mój antywirus aktualizuje się około 3 razy dziennie także mam najnowsze bazy wirusów, skanowanie nic nie wykazało :( Nie wiem co dalej robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...