Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bowler

Internet... Nie wiem jaki wybrać.

Polecane posty

Witam. Na początek powiem , że mój internet spełnia wymogi na jakiś 2000 rok , bo co ? :D Pobieranie po 2kbs to uj... Mowa o "blukonekt" na wsi. Nerwy można sobie zszargać jak cholera! Mieszkam w zapchanej dziurze (dziwie sie , ze jest tu korfa 2G...) powiem , ze mieszkam w okolicach radomia (w stronę ślepowronia, kacprowice) cos takiego:). prosze was o pomoc z internetem... taki , aby można było coś robić na internecie...

testowałem:

-netia (do niczego)

-cyfrowy polsat (absolutnie zero zasiegu...)

Proszę Was o pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Strzałkowie. Lasów jest nawet dużo... Ale podobno ktoś ma play i tez kure... yy . xD źle chodzi , choc nei wiem jak teraz. moja kolezanka mieszka parenascie domow za mna i ma orange . nie skarzy sie

Odświeżam .

Nie podbijaj codziennie tematów, tym bardziej, że znajduje się on na pierwszej stronie. -politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zastanawiałeś się nad internetem satelitarnym ? Właśnie w takich miejscach, gdzie inne źródła dostępu nie docierają, jest on swoistym błogosławieństwem. Najlepszą ofertę ma bodajże TOOWAY 6mb/s możesz mieć za 79zł/miesięcznie. Ograniczeniem jest jednak limit pobieranych danych. Ale do przeglądania internetu spokojnie starczy. Tutaj masz spis wszystkich operatorów satelitarnych działających w naszym kraju http://www.internet-satelitarny.eu/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się wziąć go na próbę ? Bo chętnie bym skorzystał.

P.S: Wyczytałem , że trzeba założyć antenę, ale nie wiem czy oni przyjadą to robić czy samodzielnie? A drugie pytanie to : Czy jeśli już mam antenę to mogę założyć drugą, a jeśli tak to gdzie ? W domu czy na zewnątrz?

P.S 2: Czy nie orientujesz się ile to kosztuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem u siebie po przeprowadzce, jednak jak dobrze poszukać w okolicy można znaleźć prywantego providera dla internetu, inaczej ktoś ma firmę dostarczającą internet drogą radiową. U siebie dostałem ofertę 5mb/s bez limitów za 120zł poszukaj na słupach lub może na froum swojej gminy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amazur, zobaczę i ten internet , ale na razie chcę przetestować Play, bo jest tu 3G. zobaczę jak będzie chodził.

EDIT: NO NIE ! CO ZA PECH... MAM ZASIEG CZERWONO - POMARANCZOWY, CZESTO CZERWONO. WYCHODZE NA DROGE Z MODEM , A TAM FULL ZIELONY 3G JEST KOXIK... CZY TE CHOLERNE domy moga blokowac sygnal ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bowler

Jeżeli wziąłeś modem z wyjściem antenowym - możliwe w takiej sytuacji ze zwykła antena dookólna wystarczy, choć zawsze lepiej sprawdza sie antena zewnętrzna:)

Bo tak, często kilka domów skaszania zasięg. a spróbuj w różnych miejscach domu, to też często zmienia sprawę.

Niestety na antenach się nie znam zeby cokolwiek powiedzieć. wiem jedynie ze na dipolu są dobre, ale po szczegółowe informacje muszę odesłać do forum-bez-kabli - gigantyczna baza faq o necie bezprzewodowym różnej maści, bo wątpię aby ktoś z cda się w tym orientował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj:) choć. właśnie chodzi o to ze dookólne są bardzo słabe i poprawiają zasięg nieznacznie - lepsze są te kierunkowe

(jak zamawiałeś z alledrogo, to często są z gorszym kablem i słabą końcówką) Dookólna powinna również stać na zewnątrz na otwartej przestrzeni najlepiej w stronę gdzie idzie stacja nadawcza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...