Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mihalek

Problem z Padem Xbox360

Polecane posty

Witam, od dziś pojawił mi się problem z padem X360 nie wiem czy to ma znaczenie ale zaświeca sie czasami lampka nr 2 , a chyba zawsze jest nr 1 ale mogę się mylić.

w grze fifa 11 zawsze mam zmienione ustawienia, że biegam na tych strzałkach zamiast na lewej gałce analogowej. gdy zmieniam ustawienia lewa gałka analogowa służy mi do zmiany taktyki na superdefensywa>defensywa>zrównoważony>ofensywa>superofensywa. gdy tylko poruszę lewą gałką analogową mam problem gdyż pad ma jakby taką zawieche. gdy poruszę w górę, następuje ruch tylko w górę i nie można go zatrzymać. nie umiem prościej tego objaśnić. może ktoś się spotkał z podobnym problemem ;<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo oddaj na gwarancje w sklepie ktorym kupiles.polecam podlaczenie go do innego kompa.mialem podobny problem z tym padem speed link

problem polegal na tym ze w grze PES2011 na moim kompie wszystko bylo ok a u kumpla klawisz strzalu to bylo podanie,podanie bylo lobem itp. generalnie wszystko poodwracane. okzalo sie ze jak kolega wgral na nowo system i przeinstalowal gre wszystko bylo cacy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...