Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosakow

subwoofer nie dziala

Polecane posty

Witam. Zakupiłem wczoraj w MM zestawik 2.1 Logitech s220 Speaker. Wczoraj wszystko działało jak należy. dzisiaj przestał działać bas. z subwoofera wydobywa się tylko lekki "bzyk". Satelitki działają prawidlówo. Podłączałem sprzęt do mp3 i laptopa i wygląda to indentycznie.

Co więcej wyrzuciłem karton a w środku nie było karty gwarancyjnej. Mam paragon i dowód zakupu. Możliwe, że na kartonie było coś istotnego?

Pytanie 1: co się mogło stać?

Pytanie 2: czy udzielą mi gwarancji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tylko na 2 pytanie ;) ogolnie to przyjmuja do reklamacji zestaw kompletny czyli kable, glosniki, oraz instrukcja i pudelko. Ogólnie to wymagaja wszystkiego co bylo załaczone przy sprzedaży oraz rachunek. Z reklamacja możesz probować ale raczej beda problemy moze Ci się jakoś to uda, jak nie to pozostaje oddac do jakiegosc serwisu może jakoś pomogą.

Ad.1 spróbuj rozlaczyc wszystko i podlaczyc, takie sposoby nieraz pomagaja ;) ( ale nie szczególnie często) Sprawdź czy sam nie wyciszyłes subwoofera kto wie ( ogólnie istnieje możliwość regulacji subwoofera wiec warto i to sprawdzić jak nie wiesz jak sie reguluje to sprawdz instrukcje choc nie jestem pewien czy ten model ma taka opcje ale raczej wiekszosc ma) ... sprawdz na razie to ;) takie podstawowe rozpoznanie sytuacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko pokrętło z tyłu i przycisk włączający zestaw ;] także tu raczej wszystkiego próbowałem, to samo z ponownym podłączaniem.

jak się mogę upewnić, że subwoofer jest po prostu spalony i nic na pewno nie zrobię bez oddania do serwisu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu ogolnie ws. takiej usterki sie nie chce wypowiadać. Sam nie mialem problemow z subwooferem i nie wiem. Ogólnie uważam też że można było kupić coś lepszego w cenie około 100 zł ;) ale nie jest to ąż taki zły zestawik.

Z tego co ty mowisz i po zdjeciach wynika ze masz z tylu subwoofera pokretlo i wlacznik i na kablu pilot od regulacji calego zestawu, wiec tu ten z tylu jest od subwoofera i jak regulacja nim nie pomaga to ja nie wiem ;D czekamy na innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...