Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

master Raziel

problem z monitorem/kartą graficzną GeForce 8400M

Polecane posty

Witam

Od jakiegoś czasu mam dość irytujący problem. Mam kartę graficzną GF 8400M GS TurboCache. Problem lezy w tym, że monitor wyłącza sie, gdy mam zainstalowane sterowniki do karty graficznej. Gdy chodzi na tych windowsowskich wszystko jest ok. Instalowałem juz mnóstwo sterowników. Czasami wszystko działa wporządku przez kilka miesięcy, aż nagle jednego dnia wszystko pada. Nie mam pojęcia od czego to zależy. instalowałem sterowniki ze strony NVIDIA, a także z

www.laptopvideo2go.com

Mój komp to Acer Aspire 5720ZG. Nie wiem, czy to prawda, ale czytałem, że po prostu do tej karty nie ma sterowników. Po różnych forach sporo osób pisze o tym problemie. Zna ktoś może rozwiązanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Acera nie znalazłem pasujących sterowników oczywiście. Wczoraj jeszcze spróbowałem zainstalowac starsza wersję, chyba to było 270.93. Działało przez parę godzin, a potem znowu to samo. Dzisiaj zainstalowałem według twojej rady wersję 198.01. Zobaczymy co będzie. narazie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie zauważyłem wzrostu wydajności. Grałem w Risena i wyglądało to podobnie jak grałem w Wiedźmina z 1GB RAMu.

Sterowniki 190 również nic nie poprawiły. monitor dalej się wyłącza. Sam już nie wiem co myśleć. monitor wyłącza się przy grach, chociaż kiedyś wyłączał sie również przy filmach. odinstalowując sterowniki nie mam mozliwości sprawdzić jak będzie to działało przy grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...