Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reven1010

wymiana laptopa/ jest sens?

Polecane posty

Witam, w tej chwili mam laptopa asus k53sv i jestem względnie zadowolony. Bateria trzyma koło 4.5h przy office mode i gry działają (fable 3 itp). A i ogólnie mam go 3 tygodnie. Ale teraz dostałem zastrzyk gotówki (3.5 tysiąca) i tak się zastanawiam nad zmianą tego laptopa (kupiłem go za 2.5tys więc myślę że tak za 2000zł pójdzie) na coś innego. Coś na czym będę mógł pograć w nowsze gry np Skyrim przynajmniej na średnich. Jak myślicie jest sens go wymieniać? Jeśli tak to na co? A może wstrzymać się zewentualną wymianą do wyjścia lapków z nowymi prockami AMD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze można złożyć PCta znacznie bardziej wydajnego i lepiej nadającego się do gier niż laptop. Masz monitor? Jeśli tak to:

Morele.net:

724 zł Intel Core i5 2500K LGA1155 BOX

1 219 zł Asus GeForce GTX570 DirectCU II 1280MB DDR5/320bit DVI/HDMI/DP PCI-Express

510 zł Asrock P67 Extreme4 (B3) Intel P67 LGA1155 (PCIE/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3)

138 zł Samsung 500GB SATA2 (HD502HJ)

125 zł Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9

343 zł XFX XXX 650W

76 zł Sony nagrywarka DVD AD-7260S czarny OEM

227 zł SilentiumPC Pilum 400

127 zł Zalman CNPS10X Performa

Razem: 3 489 zł

Szybki czterordzeniowy procesor z odblokowanym mnożnikiem, wydajna karta graficzna, solidna płyta główna, mocny zasilacz z modularnym okablowaniem, przewiewna i solidnie wykonana obudowa, 4 GB RAMu, wydajne chłodzenie na procesor. Całość można mocno podkręcić i cieszyć się jeszcze większą wydajnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o PC zapomniałeś o monitorze. Miałem takiego PC(Yojo2 mi składał kilka miesięcy temu) z monitorem BenQ 22" ale ze względu na problemy finansowe musiałem sprzedać. Teraz mam lapka nad którym się zastanawiam czy nie wymienić na lepszego. LAPKA. Deskop nie wchodzi w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniałem :tongue:. Wystarczy włożyć poczynić parę oszczędności (włożyć GTX 480 lub Radeona HD 6950, wyrzucić chłodzenie, wstawić SPC Brutus zamiast Pilum i wziąć BenQ 22'')

Co do laptopa to jestem sceptyczny. Niech ktoś inny się wypowie.

P.S. Czy mógłbyś powiedzieć dlaczego PC nie jest brany pod uwagę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...