Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tom12q

Realtek nie ma ikonki

Polecane posty

Witam

Dzisiaj kupiłem sobie headseta :)

Na lapku działo elegancko glancko

Ale na kompie trzeba włączyć przedni panel by działało

Nie mam ikonki menadżera realtek i nie mogę zmienić :(

Instalowałem to jakieś 30 razy i nic

Win 7

Pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tu raczej nie włączysz przedniego panelu... Spróbuj poszukać managera w panelu sterowania.

Jeśli to nic nie pomoże, to włącz "windowsową" regulację dźwięku (na pasku zadań) i tam sprawdź czy przedni panel nie jest wyciszony. Poszukaj suwaka z napisem "front", prawdopodobnie będzie on niewidoczny i trzeba będzie go zaznaczyć na liście wybranych suwaków.

Ps. Próbowałeś podłączyć headset z przodu przy ODŁĄCZONYCH głośnikach z tyłu? Bo w realteku jest taka opcja, że gdy jedno wyjście jest podłączone, to automatycznie wycisza drugie, ale żeby to włączyć/wyłączyć też trzeba posłużyć się managerem.

EDIT: Sprawdź czy w tym, co pokazałeś na screenie nie ma opcji wyciszania itp. (zakładka ogólne). Trochę nietypowa ta aplikacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja mam troszkę inne sterowniki, więc raczej Ci już nie pomogę, choć możesz spróbować ten przycisk w kształcie słuchawek z lewej strony na screenie, który wstawiłeś (nad "karaoke"). Może tam są opcje przedniego panelu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Może po prostu twój głos tak brzmi w mikrofonie? Sprawdź czy na innym komputerze też tak brzmi. Ewentualnie mogłeś w realtek managerze włączyć pzez przypadek jakieś miksowanie. Czasami nagrywa się wysoki głos, gdy głośność CD jest nie wyciszona, możesz ją wyciszyć w Windowsie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...