Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nia

Razer Lachesis Refresh (5600DPI)

Polecane posty

Witam! Posiadam Myszkę opisaną w temacie. Jest ona prawie nowa (używam jej od 4 miesięcy), zaś ostatnio zaczął pojawiać się niemiłosierny problem.

Podczas gry (najczęściej właśnie wtedy) myszka przestaje reagować na jakiekolwiek kliknięcie. Co Ciekawe logo Razer'a i podświetlenie działa. Myszka "wygląda" jakby działała, ale niestety nie działa. Jedyna możliwością zażegnania problemu jest wyjęcie kabla USB i włożenie go z powrotem. Nie byłby to taki duży problem gdybym częściej ostatnio nie grał on-line. Dodatkowo myszka ma swoje widzi mi się. Czasem działa codziennie bez problemu czasem w ciągu godziny jest w stanie zbuntować się z dobre kilkanaście/dziesiąt razy.

Zatem, pytam, czy ktoś spotkał się z tym problemem lub wie jak go rozwiązać.

Bardzo się martwię, że może być to wina płyty głównej ale początkowo wole dowiedzieć się co Wy macie do powiedzenia.

Dziękuje już z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć podobny problem, ale z Abyssusem, tylko że nie w takim stopniu jak Ty. Gdy włączę komputer, logo Razer się świeci, ale myszka nie działa. Pomaga odłączenie i podłączenie myszki. Nie dzieje się to zbyt często (właściwie: rzadko).

Jak często się to dzieje? Zawsze podczas gry?

Moje rady:

Zainstaluj sterowniki od nowa. Jeżeli to nie pomoże, reklamuj.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, miałem Lachesisa starą wersję, 4000DPI, też miałem taki problem, z każdymi myszkami tak się dzieje, mianowicie, jest to rozwalone łączenia przy USB. Nic wam nie pomoże, tylko reklamacja - albo przez pośrednika (tam gdzie kupiliście mychę, empikt, mediamarkt etc.) albo przez samego razera (wysyłają do was kuriera, który zabiera mychę, naprawiają wam ją i wszystko git[tylko trzeba zabulić za kuriera]). Sprawa jest inna, jeśli ktoś posiada lutownicę i zna się na fachu :). Mam nadzieje, że pomogłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...