Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Disturb

Rozwiązany: Gothic III - Ortega i jego banda darmozjadów

Polecane posty

Otóż mam problem ze znalezieniem jaskini w której ukrywa się ten łobuz Ortega i jego banda darmozjadów przeczesałem wybrzeże od Ardei aż po Cape Dun i nie mogę jej znaleźć. Proszę o jakiś konkretny namiar, kierunek bo ten kasztan któremu Ortega ukradł oliwę do lamp się zapłacze.

(Tak wiem pewnie bez problemu znajdę to w necie ale wolę was zapytać :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wychodzisz z Ardeii to po prawej stronie masz jakby taką dolinę. Idź doliną w kierunku północnym od wejścia do Ardeii (tylko nie zbliżaj się do orków otaczających Vengard, bo cię zabiją) i na końcu trafisz na stadko wilków. Po pokonaniu ich dalej w ścianie będzie wejście do jaskini.

Nr 72 (różowy)

http://gryporadnik.pl/wp-content/uploads/2...apa_gothic3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bodajże gdzieś w po drodze od Ardei do Vengardu. Schodziło się w dół, po drodze do niego były jakieś wilki, kamienny krąg czy coś takiego.. Nie pamiętam dokładnie bo daaawno grałem :wink:

Dzięki za odpowiedź w każdym bądź razie wiem już jaki obrać kierunek :) A teraz wyruszam na poszukiwanie tej przeklętej oliwy do lamp a przy okazji obije temu Ortedze japę :)

Dzięki za mapkę Diabolos :)

To będzie mniej więcej na północ od Reddock. Wio przygodo! ;)

Mission complete!

Ortega i jego banda złamasów dostali po mordzie i wąchają kwiatki od spodu. Płaczek dostał swoją oliwę i wrócił do Ardei bo bał się że znowu mu ją ktoś ukradnie. Szkoda tylko Cyrusa (wyruszył ze mną) choć był najemnikiem na usługach orków więc płakać nie ma co :) tak czy siak jest happy end a temat można uznać za zamknięty dziękuję za uwagę i miłego wieczorku życzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...