Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przemek8025

Battlefield 2 - Zupełny brak statystyk

Polecane posty

Od kilku dni (z niemałą przyjemnością) gram w Battlefielda 2. I wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że gra w ogóle nie nalicza mi statystyk - mam wszystko na zero, nawet czas gry. Grałem na rankingowych serwerach, nawet z wykorzystaniem opcji szukania takowych w wyszukiwarce. Co mam zrobić? Ciągle jestem Szeregowym z zerowym postępem...

Problem nr 2: Co chwilę wyrzuca mnie PunkBuster. Duży ping mogę zrozumieć, ale miałem jakieś komunikaty o konieczności uaktualnienia PB. Jak mogę to zrobić? Wchodziłem na stronkę tego systemu, ale tam pojawiały się dziwne ciągi znaków.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ja też tak mam ale gram na pathu 1.41 jak sie dowiesz jakiego masz patha to napisz bo na przykład na 1.41 to jest niby wiele serwerów rankingowych ale tylko jak gram na EA FRANCE NOOB( lub coś podobnego ) i jeszcze na takiej jednej ale nie pamiętam nazwy wiem , że jest tam ciągle gra na mapie "gulf of oman"

2. na drugie pytanie nie znam odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne :) Serwery EA często są puste i grają na nich tylko noobki. Właśnie z braku statystyk masz oddzielne statystyki serwów. Ja polecam ci serwery klanowe , dam ci 2 bardzo dobre sieci serwów:

1.http://www.ddhc.co.uk/evo/

2.http://jhs-clan.co.uk/

Osobiście wole ddhc karkand 40 , bez pojazdów i artylerii .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pb to wejdź na stronkę Punkubstera(klik) - kliknij ikonkę BF'a i weź potem Download , jest pod tymi Pb for players i tam dla adminów - ale weź Download. I potem kliknij PBSetup wybierz system na jaki ściągasz i tam masz jeszcze na tej stronce takie obrazki , pokazują one jak już ściągniesz co zrobić by zupdate'ować grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...