Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matioso

ochrona komputera antywirus

Polecane posty

Witam

Właśnie co przeinstalowałem Windowsa bo miałem kilka wirusów i nic się nie dało zrobić miałem antywirusa Avira i nie zabezpieczał mi dobrze komputera stąd moja prośba jaki antywirus będzie najlepszy do ochrony komputera darmowy i żeby nie mulił komputera bo mam 512 ram ? może do tego jakaś piaskownica lub firwoll proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Comodo Internet Security Premium i czy ustawienia domyślne mi wystarczą czy muszę jakoś to konfigurować? tak się jeszcze zastanawiam bo trochę mi lekko muli komputer bo mam 512 ram i czy to Comodo nie jest za ciężkie dla mojego komputera??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sagitarius587

Antywirus: - free

1) avast 6.0 (ma piaskownice - sandbox) .

2) AVG

3) Comodo Antivirus

Firewall - free

1) Comodo Personal Firewall

2) PC Tools Firewall Plus

3) Outpost Firewall Free 2009

4) Online Armor Free

Anty-malware - free

1) Malwarebytes' Anti-Malware

2) Emsisoft Emergency Kit

3) Dr Web

Ja mam kombinacje avast 6.0 i pc tools 7.0, licząc obciążenie z win xp sp3 zostaje 384 RAM i nie zamula mi komputera. Najlżejszy jest avast a zaporę możesz sobie wybrać z tych co podałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia mogę polecić Ci avasta. Sam używam go od bardzo dłuższego czasu. Niektórzy jednak skarżą się na niego argumentując, iż przepuszcza on wirusy, i ogólnie stanowi słabą ochronę dla komputera. Cóż - posiadam go jakiś czas, i jeszcze w ogóle mnie nie zawiódł. Godna polecenia jest także Avira i Comodo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Comodo i trochę przy nim zamula mi komputer bo mam 512 ram więc szukam czegoś co nie będzie burzyło pracy mojego komputera i za free??

Jeżeli koniecznie za free, to sprawdź Panda Cloud i Avirę.

Nie powinieneś mieć problemów z zamulaniem systemu i wykrywanie wirusów całkiem ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może lepiej wydać stówkę z groszem na coś płatnego - tutaj np. Panda, NOD32, coś w okolicach tej kwoty znajdziesz , a to chyba nie za dużo. Po co nadmiernie kombinować.

również uważam że lepszym rozwiązaniem było kupienie jakiegoś komercyjnego AV. Noda raczej bym nie polecił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...