Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FRDgun

Program do remixowania muzyki

Polecane posty

Poszukuje programu do mixowania muzyki na którym mógłbym tworzyć w miarę profesjonalne remixy intersuje się tym od nie dawna i próbowałem coś robić na Virtual DJ ale nie ma on za duzych mozliwości zna ktoś tego typu program?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie proszę Was. Jeżeli się nie znacie to nie róbcie z siebie "znawców". Jeżeli chcecie nabić posta to doradzanie jest złym działem bo wprowadzacie tylko ludzi w błąd. Audacity... Owszem nadaje się ale do obróbki jednego sampla a zremiksować na niej można co najwyżej dzwonek w telefonie. Jak na domowe warunki (co nie znaczy, że full amatorsko) to nie widzę innej opcji jak FL Studio. Program jest płatny (jest też trial) i gdy za pierwszym razem go otworzysz to odechce Ci się remiksowania. Ale jeśli się nie zrazisz to zobaczysz co potrafi. W sieci jest mnóstwo poradników. A jeżeli myślisz, że remiksowanie to tylko przerabianie gotowego utworu to się grubo mylisz. Remiks jest właściwie osobnym utworem tylko posiada ten sam wokal i/lub melodię. Bardzo duża ilość utworów, które słychać w radiu powstała właśnie na Fruity Loops (dawna nazwa). Pozdrawiam

PS To wciąga uwierz mi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...