Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruczek88

WoWprepaid.pl

Polecane posty

W swoim życiu kupiłem chyba z 10 kodów pre-paid i pierwszy raz zdarzyło mi się naprawdę tak mocno denerwująca mnie sytuacja. Wymieniony serwis oferuje 24/7 sprzedaż kodów do bardzo popularnej gry, dodadkowo informują o bardzo szybkim czasie realizacji, ok. 5 min.

Mocno bulwersuje mnie fakt iż czekam już 3 h, a zakupiony przeze mnie pre-paid nie znajduje się na moim koncie mailowym. Jeżeli dojdzie do końca tej tranzakcji obiecuje że nigdy nie wejde na stronę tego serwisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc czasu czekam na zwrot pieniędzy albo przesłanie mi produktu za który zapłaciłem, ponieważ otrzymałem nie prawidłowy klucz prepaid do gry co udowodniłem w stosowny sposób wedle zaleceń sprzedawców. Zero kontaktu ani meil, ani gadu gadu, telefonicznie lepiej nie dzwonić bo to zagranica. Tym razem sprawa została skierowana do UOKIK-u także nie będzie więciej polityki olewania i okradania klientów. Zdecydowanie NIE polecam tego sklepu bo to z tego co widzę jest loteria jak Ci wyślą działający produkt to sie ciesz, jak Cie oszukają to nikt sie Tobą nie zainteresuje. Jeszcze będą Ci wpierali że coś robisz nie tak chociaż wysyłasz im print screeny że zakupiony u nich kod prepaid wywołuje reakcje "Invalid key" a nie klucz użyty czy coś w tym stylu.

Na stronie zobaczymy oczywiście same pozytywne komentarze (pisane pewnie przez samych właścicieli) które są starannie dobierane przez obsługę. Telefon do firmy nie działa, kontakt w przez internet też nie jest w cale taki cudowny bo o ile na gadu czasami ktoś wchodzi to meilowo można praktycznie w ogóle zapomnieć o kontakcie (bynajmniej w sprawie reklamacji).

Nie wynika to z problemów technicznych typu "wiadomość email trafia do folderu spam" itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...