Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milioner3

Florensia

Polecane posty

Grałem w tą gre dobry rok lecz straciłem konto niestety. (znajomy hackowal mi je) Gierka jest Superowa, MMORPG z grafiką z anime, wciąga bardzo.

Lvl'e wbijasz osobno na lądzie , a osobno na morzu. Do wyboru są 4 klasy, a po 40 poziomie doświadczenia i wykonaniu questa na tym 40 lvl możesz "ewoluować" do nowej klasy. (Każda klasa ma do wyboru, po 2 możliwości zmiany postaci).

Skilli jest dużo, 6-8 umiejętności które muszisz powiększać aby móc pokonywać coraz silniejsze potwory :].

Akcja dzieje się na 4 "kontynentach" do których trzeba dopływać statkiem. Questów jest dużo, (im wyższy lvl tym troche mniej questów) Bosy od 20lvla są bardzo wymagające (samotnie pokonasz bosa na około 35lvl postaci). Nie ktore są tak silne że ich sam nie pokonasz do 45lvla.

Można grać samemu albo w "party" czyli z 5 innymi osobami.

W grze do zdobycia jest dużo itemów (większość potworów dropi je po zabiciu). Jest również sklep internetowy w którym za prawdziwe pieniądze możesz kupić mocniejsze itemy, ale nie koniecznie.

Możliwe są walki PvP. Powyżej 15lvl można tworzyć grupę gracz , która pójdzie do tzw. "wieży", w której jest dużo potworów w małym pomieszczeniu (oczywiście im więcej ludzi tym łatwiej przechodzić poziomy) Wieża ma 100 pięter, z każdym poziomem wzrastają lvle przeciwników.

Strona : KLIK

GAMEPLAY: KLIK

Gra waży ok. 2gb. Pierw trzeba ściągnąć klienta przeż ktory się pobiera. Idzie szybko i płynnie instalacja.

PS. Starałem uchwycić większość atutów tej gry, o tym co zapomniałem dowiecie się z rozgrywki :] Polecam ją BARDZO!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...