Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLEK10106

Rozwiązany: Problem kompa.

Polecane posty

Po czyszczeniu mojego kompa coś się stało bo właczam go ale nic się nie wyswietla na monitorze przed czyszczeniem było normalnie nie wiem tak nagle jakoś teraz piszę z kompa mojej mamy ale kurcze mem nadzieje ze to nic powaznego. Specyfikacja kompa podana na moim profilu. Właczam go ale nic nie reaguje juz tak miałem kiedyś jak ram mi się spalił jedna kosć wtedy wymienili mi go i było ok . Nie wiem co to może być.

Prosze pomozcie bo to pilne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VoyteuxPL Jak już kogoś upominasz to rób to dobrze. Spójrz na swoją sygnę. Pisałeś, że chcesz się dowiedzieć czy Ci pójdzie BBC2 i pisałeś o sygnie, której nie ma. raczej jest nieregulaminowa. Autor pisze o konfigu kompa nie w sygnie ale w profilu.

Jak masz możliwość to te części co pasują sprawdź u siebie w kompie wzięte z kompa mamy. A jaki to zasilacz jest? Nie uszkodziłeś czegoś podczas czyszczenia. Posprawdzaj czy dobrze wszystko zmontowałeś i czy do końca powsadzałeś. Zdejmowałeś cooler procka i czy zakładałeś nową warstwę pasty?

Zrestartuj zworką bios.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz jest wszystko ok dobrze kable po montowałem w srodku zrestartowałem go i normalnie się właczył a mama ma laptopa ja go tak czyszcze spokojnie wiatraki z kurzu sprezonym powietrzem całą płytę oczyszczam i tylko wiatraki odłaczam od płyty ale możliwe ze jakis lekki kabel się odłaczył nie do końca kiedyś miałem podobny problem ale wtedy jedna kość ramu się spaliła od migającego prądu

ale wielkie dzięki adrianie za pomoc

myslę ze temat mozna zamknąc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...