Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B92

Laptop do gier + porada prawna.

Polecane posty

Witam. Mój obecny laptop nie spełnia już moich wymagań, więc postanowiłem kupić nowy sprzęt. Głównie chodzi i o sprzęt do grania, a stacjonarka nie wchodzi w gę, gdyż wybieram się na studia w tym roku. Mój budżet to około 3,2tyś złotych. Na razie wyhaczyłem te dwa notebooki i mam dylemat:

http://allegro.pl/acer-7552-gamer-phenom-x...1403973196.html

http://allegro.pl/msi-gx640-206pl-i5-430m-...1410874886.html

Zakup planuję tak pod koniec miesiąca. Wiadomo, jeżeli do gier to najważniejsza jest wydajność, a ta przemawia za MSI. Ale liczy się też jakość wykonania i kultura pracy, a to jest + dla Acera. Który sprzęt byście mi polecili? Bardzo też liczę na to, że wypowie się osoba posiadająca jeden z tych modeli, ja niestety nie miałem styczności z żadnym z nich. Oczywiście jestem też otwarty na nowe propozycje . :)

A na koniec pytanie związane z prawem. Mam możliwość wzięcia lapka na firmę. Stąd pytanie, czy jeżeli z tego skorzystam to laptop będzie mój czy firmy? Całość sumy zapłacę ja, firma tylko odda mi wartość Vat. Czy jest możliwość, by jej właściciel mógł mi tego notebooka zabrać? Czy będzie on w 100% mój?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, na twoim miejscu wział bym tego MSI ale moja mama i tato mają acery i bardzo sobie chwalą nic się nie psują, a z tym MSI to nie wiem ale to też raczej porządna firma.

A co tego podatku to ja tam się nie znam mój tato też brał 'lapa' na firme ale firma jest jego i to w Niemczech. Także się mną nie sugeruj z tym prawem. A co do lapów moim zdaniem możesz wziąsc tego MSI. A jaki on ma wygląd. Bardzo mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakupem się jednak na razie wstrzymuję (chyba, że zdecyduję się ostatecznie na tego Acera), bo nie wiem jak potoczy się akcja z Samsungiem RF511 i Asusem N53SV, bo to też ciekawe modele.

Znalazłem jednak jeszcze coś takiego MSI GX660. Co moglibyście mi powiedzieć o tym sprzęcie? Smok niezły, tylko też przekracza budżet jaki chcę wydać na lapka i nie ma Windy. No ale jeżeli na prawdę będzie wato, to czemu by nie. :)

Choć z tego co wyczytałem to hałasuje i prądu ładnie ciągnie (jak na lapka), no ale najważniejsze, to fakt że temperatura komponentów nie przekracza 100, a i 90 sporadycznie, co w GX640 i GX740 było normą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acer 7552 mam takiego juz od miecha oto mniej więcej co potrafi

-dirt 2 1600x900 4xAA detale na high 30~ fps niekiedy na + przy rozdzielczosci 1280x720 detale ultra 8x AA i spokojnie 30 fps +

-shift 1600x900 wszystko na full +25 fps - 40

-cod 4 moder... 1600x900 wszystko na full ponad 60 fps niekiedy nawet 90 fps

powiem tylko że grałem tez w najnowszego hotpursuita na nim niestety wtedy jeszcze nie miałem frapsa ale na oko miał +50 fps na pewno bo nawet przy jakiejś bardziej wymagającej scence w ogóle nie przycinało

Proc 4x 2,3 ghz to niewątpliwie zaleta tego lapka w grach takich jak cal of duty czy w internetowych mmorpg to najbardziej widać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...