Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warbas

Need For Speed: Hot Pursuit - uruchomienie gry

Polecane posty

Po zainstalowaniu gry przy próbie jej uruchomienia pojawia się prośba o padanie kodu aktywacyjnego, po jego wpisaniu pojawia się komunikat aktywacja powiodła siępo czym znowu prośba o klucz aktywacyjny.

Pomoc techniczna EA i jej zalecenia (wszystko zrobiłem i nic to nie dało):

1) Przeskanować komputer na obecość adware i spyware

2) Wyłączyć firewalla

3) Wyłączyć Windows Defender

4) Uruchomić komputer w trybie czystego bootowania

... i nic to nie dało

Sprawdzałem prędkość łącza przy pobieraniu - przez cały czas pobierania 258 kB/s.

system: VISTA HOME PREMIUM aktualizacja service pack 1 (indeks wydajności syst. 5,5)

procesor: INTEL CORE 2 QUAD 2,4 GHz

RAM: 2 GB

KARTA GRAFIKI: NVIDIA GeForce GT 240

Jakiś inny pomysł? Z żadną inną grą

nigdy nie było problemów

Na laptopie zainstalowało i uruchomiło się bez problemu, ale tam grafika nie daje rady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu gry przy próbie jej uruchomienia pojawia się prośba o padanie kodu aktywacyjnego, po jego wpisaniu pojawia się komunikat aktywacja powiodła siępo czym znowu prośba o klucz aktywacyjny.

Pomoc techniczna EA i jej zalecenia (wszystko zrobiłem i nic to nie dało):

1) Przeskanować komputer na obecość adware i spyware

2) Wyłączyć firewalla

3) Wyłączyć Windows Defender

4) Uruchomić komputer w trybie czystego bootowania

... i nic to nie dało

Sprawdzałem prędkość łącza przy pobieraniu - przez cały czas pobierania 258 kB/s.

system: VISTA HOME PREMIUM aktualizacja service pack 1 (indeks wydajności syst. 5,5)

procesor: INTEL CORE 2 QUAD 2,4 GHz

RAM: 2 GB

KARTA GRAFIKI: NVIDIA GeForce GT 240

Jakiś inny pomysł? Z żadną inną grą

nigdy nie było problemów

Na laptopie zainstalowało i uruchomiło się bez problemu, ale tam grafika nie daje rady

Znalazłem rozwiązanie: gra uruchamia się i działa po wgraniu cracka. Myślę że to nie jest nic złego ponieważ gra jest oryginalna. Tylko dlaczego oryginalna gra działa z crackiem a bez cracka nie - pomoc techniczna EA nie potrafiła mi pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam cracka nie cze ba być może przez to że mam edycję limitowaną.A jak coś nie działa to polecam formata skuteczny i najlepszy.Mi klawiatura nie pykała jak cza pewnego dnia Windows się spieprzył zrobiłem formata i potem wszystko działa i nawet szybciej chodziło.Teraz posiadam 7 od 2 tygodni i nie narzekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...