Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheBary

Podłączenie monitora

Polecane posty

Mam taki mały problem. Chodzi o to, że gdy podłączam kabel "analogowy" do monitora, to monitor włącza się i jest wszystko dobrze, a gdy podłączam kabel DVI-D monitor nie włącza się. Moje pytanie jest następujące, czy to może być wina kabla, czy czegoś innego?.

Mam jeszcze jedno pytanie. Gdy podłączam kabel analogowy to zamiast swojej karty (GF 9600 GT) mam jakiś Intel®, a gdy udało mi się podłączyć kabel DVI-D to była moja karta. Pytanie jest takie, czy jak podłącze kabel analogowy to nie będzie mojej karty i będzie ten Intel a jak podłączę kabel DVI-D to będzie moja karta?, pytanie to kieruje dlatego gdyż nie jestem pewny czy to tak działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochu to zamotane, ale ...

na pewno podpinasz do wlasciwego gniazda? wiesz jak fizycznie wyglada karta graf i gdzie ma swoje gniazda, a gdzie znajdują się gniazda zintegrowanych na płycie głównej kart graf (jaką niewątpliwe jest karta intela..) ?

może się zdarzyć, że karta graf (GF) będzie miałą tylko złącza DVI, a analog będzie na zintegrowanej karcie na płycie gł...

wtedy złącze d-sub (analog) będzie fizycznym złączem karty zintegrowanej na płycie gł (wiec aby podpiac analoga do DVI na geforce`cie trzeba bedzie przejsciówke z d-sub na dvi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wszystko jest dobrze podłączone, bo wcześniej było wszystko w porządku aż do pewnego czasu gdy zostałem zmuszony podłączyc monitor przez kabel analogowy bo po podłączeniu DVI-D nie było obrazu

PS: Czy np. kupienie nowego kabla z wejściem DVI-D mogło by rozwiązać problem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...