Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eart

PC>TV

Polecane posty

mam dorbne pytanie, znajoma poprosiła mnie o kupno dla niej kabla z PC do TV żeby mogła ogladać filmy z dysku na TV. Z głupoty nie zapytałem nawet o karte graficzną ale wiem że w karcie graficznej GeForce na 90% jest popularne ostatnio zlącze DVI i klasyczne Złącze DE-15F a i jeszce TV out z tego co widzę przez te warstwy kurzu na zdjęciu. Wrzucę zdjęcie dupki tej karty karta.JPG

Pytanie brzmi kupić zwykły kabel EURO>DVI albo EURO>VGA (DE-15)czy bawić sie z tym TV OUT? I pytnie czy karta obsłuży np. wsadzone jednocześnie kabłe do monitora i do TV przez to zwykłe wejśćie DVI czy trzeba się bawić tym TV OUT? I ogólnie jakieś porady bo nie che potem tłuc kilometrów zeby oddać kabel albo go wymienić. Z góry thx ;]

ps - na podglądzie widze ze zdjęcie nie rozstrzela strony, jeśli komuś wystrzeli zdjęcie na pół monitora sory. ;]

ps2 -zdjecie da sie powiększyć ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego nie? Oczywiście, że możesz mieć dwa urządzenia wyjściowe podpięte naraz. Będziesz mógł rozciągać pulpit na oba, wyświetlać jednocześnie na dwóch. Zaopatrz się w kabel np s-video na euro, a najlepiej s-video plus audio na euro (wtedy poleci z dźwiękiem :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no normlanie na euro puszcze tylko nie wiem dokladnie co jeszce kolega mówi S-Video plus a czym sie to rózni od S Video?

http://www.esteshareia.com/Computer%20products/B%20S-video%207pin.jpg

Kabel 4 metry z jenej strony taki jak w linku wyżej z drugiej strony euro zlacze. Będzie śmigać? I czy trzeba będzie sie pierdzielić z ustawianiem obrazu czy automatycznie telewizor znajdzie na AV obraz z PC ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...