Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubi64

Rozwiązany: Creative HS-1000 nie działa mikrofon

Polecane posty

Mam problem ze słuchawkami creative fatal1ty 1000 hs (na minijacka) a dokładnie z mikrofonem. Dzwięk w nich działa , ale mikrofon nie. Wszystko jest podłączone,mikro jest na ON. Próbowałem grzebać się w ustawieniach , ale nic to nie dało... Gdy próbuje uruchomić sterowniki jest błąd ,,The audio device supported by this application is not detected. The application will exit. Mam windows xp i karte dzwiękową Realtek.Testowałem mikrofon w skype i w panelu sterowania. Nic...

Ps.Sory za "ptoblem" w temacie:) Ah ten pośpiech...

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalator nie wykrywa mikrofonu, dziwne. Na windows 7 mam podobne problemy (tez posiadam zintegrowanego realteka na gigabycie) z mikro niby dziala na skype wszystko slychac, a na team speaku i innych rejestratorach dzwieku tylko szum. Jest wiele możliwości dlaczego nie dziala, sprawdz czy masz zainstalowane wszystkie stery dolaczone do komputera, moze masz walniete zlacze, moze mikrofon jest uszkodzony badz kabel, m moim komputerze mam tylni i przedni panel z ''jackami,, wowczas gdy podlaczam sprzet np. mikro czy sluchawki na przedni panel oprogramowanie szaleje. sprzetu nie wykrywa, a raczej sprzet wogole nie dziala (nie gra) co 10 sekund pokazuje mi sie ramka i pisze "zaznacz jaki sprzet zostal podlaczony" zaznaczam i tak w kolko. to tez mozesz sprawdzic jezeli masz predni panel podlacz na tylni w moim przypadku dziala. na razie nie jstem w stanie ci lepiej pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. To chyba moja wina z tymi sterownikami bo jak próbowałem je włączyć to nie miałem podlaconych słuchawek...

Naprawione. Podlaczylem je do tylniego wyjścia coś tam było widać w panelu sterowanie. Włożyłem mikrofon mocniej i działa bez problemu(sprawdzalem w Skype i w panelu sterowania). Wielkie Dzieki za pomoc. No i temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...