Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiczek123

Problem z left 4 dead 2

Polecane posty

Kupiłem sobie właśnie nowy pc wszystko dobrze było ale po zainstalowaniu left 4 dead 2 wyskoczyło ostrzeżenie że nie ma w bazie steam karty GTX 460 i że mogą być problemy z grą zgłosiłem im tą karte po czym włączyłem wszystko normalnie tylko że zalecana rozdzielczość to była 640 na 480 a teraz jeszcze zeleca niskie detale a na początku zalecało b.wysokie.A problem polega na tym że po ponad godzinie grania robi się taki jakby nagle spowolniony czas jak bym włączył bullet time w F.e.a.r`u + głos ogólnie się też spowalnia tak, wszystko zaczyna być normalnie po jakis 3 min. albo po obejrzeniu kilku filmów na yt.System po wyłączeniu gry działa normalnie a z głosem to tak jak pisałem.Fpsy się nie zmniejszają ani ping się nie zwiększa tylko jak mówię ze wszystko razem z głosem jest spowolnione.

Pc:

-win 7

-procek i5-650

-2x2 gb ram

-Karta GTX 460 1 gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie jakieś błąd w grze.Spr. w innych grach.Jak nie ma tzn. że L4D 2 ma buga na tą kartę i zgłosić to przez Steam ponownie może czy coś.Ja na GTX 480 zero problemów, ale to nie GTX 460 ;]

EDIT@UP

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej, kodeki zainstaluj może coś da + PhysicX czy jak to się tam piszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...