Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Swatdzielny

Call of Duty: Modern Warfare 2 - laguje

Polecane posty

Witam was;/

Otóż mam taki problem dotyczący Coda MW 2, który bardzo mnie irytuje. Wcześniej grałem w codzie mw 2 na wysokich ustawieniach, teraz jak włączyłem grę to na wysokich mi laguje i musiałem zmniejszyć na niskie;/(na nich mi nei laguje, ale gra wygląda okropnie) Używałem programu System Mechanic z PCFORMAT`u może to jest tego wina? Zwiększyła mi się z 1690 na 2450 pamięć zadeklarowana może to wina? Proszę o pomoc:(

Przywracałem komputer ale to nic nie dało i reinstalowałem sterowniki. Podczas filmików przed misją tak dziwnie strzela jeszcze w niektórych momentach:(

POMOCY!;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was;/

Otóż mam taki problem dotyczący Coda MW 2, który bardzo mnie irytuje. Wcześniej grałem w codzie mw 2 na wysokich ustawieniach, teraz jak włączyłem grę to na wysokich mi laguje i musiałem zmniejszyć na niskie;/(na nich mi nei laguje, ale gra wygląda okropnie) Używałem programu System Mechanic z PCFORMAT`u może to jest tego wina? Zwiększyła mi się z 1690 na 2450 pamięć zadeklarowana może to wina? Proszę o pomoc:(

Przywracałem komputer ale to nic nie dało i reinstalowałem sterowniki. Podczas filmików przed misją tak dziwnie strzela jeszcze w niektórych momentach:(

POMOCY!;/

A próbowałeś przeinstalować gierkę??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest chyba (zaznaczam, że chyba) program nie ma nic z tym wspólnego. Przed chwilą zasięgnąłem rady u Wujka Google. I wynika z tego, że ten program służy tylko do optymalizacji systemu. Jeśli masz jakiegoś kumpla to poproś go żeby on zainstalował u siebie. Jeśli u niego działałoby, no to wtedy masz grubo namieszane ze swoim systemem. A tak w ogóle to masz tylko przy MW2 takie problemy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem oryginalnego Risena na wysokich z filtrowanie 16x (wszystko na full z rozdziałką 1024x768). Bez lagów elegancko;]. Ale nadal mnie smuci cod mw 2, że nie odpala. Właśnie go ponownie instaluje i zobacze. Jeszcze crysisa odpale i dam wam znać.

Dobra, włączyłem oryginalnego Crysisa ustawiłem na wysokie z rozdziałką 1280:1024 i trochę mi się cieło bo mam 1gb ramu i procesor jednordzeniowy 3,2 zmieniłem tylko tekstury na średnie i obiekty na średnie i śmigało w większości na wysokich prócz tych 2 z fps około 30-50, czasami wzrastało do powyżej 60.

Nadal nie wiem czemu mi laguje w Codzie, inne gierki ładnie śmigają;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...