Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skreedi

Rozwiązany: Który bank najlepszy pod względem płatności w internecie?

Polecane posty

Witam, wyprzedaż z okazji Świąt Bożego Narodzenia na Steam tuż, tuż tak więc muszę gdzieś otworzyć konto. Najlepiej w takim banku gdzie praktycznie nie ma opłat ale żeby konto było kompatybilne ze Steam, PSS i Android Market jak i w innych rzeczach... przed chwilą szukałem po necie i raczej słabo ze znajdywaniem informacji o opłatach, a o kompatybilności to już w ogóle nie ma.

//Czy Inteligo było by dobre?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abyś mógł kupować na steamie, musisz posiadać kartę kredytową czy debetową obsługującą płatności internetowe, dlatego warto zwrócić uwagę przy zakładaniu konta czy trzeba ekstra płacić za coś takiego. Ew. można wziąć tylko konto z obsługą internetową i płacić przy pomocy PayPala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisywałem to już w innym wątku. Pozwól, że wkleję.

A najbardziej polecam założyć konto. Sam używam BZWBK <30 i jestem zadowolony. Opłat żadnych nie ponoszę, poza tymi, które sam sobie wybrałem (ubezpieczenia itd.). Kartą Mastercard Payback, której założenie jest bezpłatne, nie trzeba deklarować dochodów (więc można założyć konto nawet jak wpłacamy pieniądze okazyjnie), płacę bez problemu.

W razie gdyby ktoś potrzebował jakichś informacji mogę ich udzielić.

Konto możesz założyć choćby przez internet. Chociaż jeśli to Twoje pierwsze konto to polecam udać się do oddziału banku, tam odpowiedzą Ci od razu na wszystkie pytania jakie masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...