Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Venctor

Rozwiązany: Fallout New Vegas - pancerz z okładki

Polecane posty

Owszem, może nie udało mi się dojść zbyt daleko, ale myślę, że mogę pomóc.

Posługując się GECKiem i przeglądając różnorakie sprzęty również szukałem pancerza z okładki, coby sobie go ustawić w jakimś miejscu i wziąć później. Niestety, znalazłem jedynie hełm - Hełm Strażnika, pancerza nie było. Następnie poszukałem w NPC-tach, dopadłem owego Strażnika i odkryłem nieciekawy fakt - zbroja nie jest zaznaczona, jako *playable*, więc z tego co rozumiem - nie da się zdobyć, ani założyć tego pancerza (niemożliwy jest nawet spawn w GECKu). Może występuje on pod inną nazwą, ale tylko mówię, co znalazłem.

Spróbuję jednak ustawić pancerz na *playable* i jeśli nic się nie będzie psuło - wyślę Ci linka z modem. =)

Aczkolwiek możliwe, że się mylę i zbroję można najnormalniej w świecie zdobyć po pewnym czasie (jako, iż to pancerz NCR, pewnie jeśli im pomożemy)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu Twojego postu chciałem to sprawdzić i zabiłem jednego NPC w Camp Forlen Hope (czy jakoś tak) i mogłem tą zbroję założyć, z tym że ja nie chcę tracić reputacji bo mam "Bożyszcze tłumów". ;p

PS mam level 18

edit:// udało mi się zdobyć ten pancerz! Napiszę jak i gdzie to zrobiłem:

Uwaga: wymagana jakaś dobra broń z tłumikiem (najlepiej coś celnego z lunetą), ubranie jakiejś frakcji (najlepiej legionu, dzięki temu nie spadnie reputacja), dobrze rozwinięte skradanie, stealth boy i Lily (wydłuża czas działania stealth boy'ów). No więc:

Po lvl 14 można spotkać strażników ubranych w ten pancerz, więc udałem się do Stacji Strażników Delta (czy jakoś tak) która znajduje się jakiś centymetr na maksymalnie oddalonej mapie w górę od Camp Forlen Hope (czyli na północ). Gdy zapadła ciemność kazałem Lily i ED-E stać w miejscu gdzieś daleko, schowałem się kilkadziesiąt metrów od kolesia noszącego pancerz bojowy strażników, użyłem stealth boy'a i iLa Fantoma (czy jakoś tak) bo miałem skradanie na 30, założyłem pancerz legionu gdy mnie nikt nie widział i zabiłem strażnika ze snajperki z tłumikiem. I tu w tym miejscu najbardziej przydaje się niewidzialność, bo musiałem zdjąć pancerz legionu i czekać aż przestaną mnie szukać. :D

http://img513.imageshack.us/img513/1189/fa...01031031509.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...