Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bobsonrobson

Kane & Lynch: Dead Men - gra bez płyty

Polecane posty

Witam, jest jakaś opcja aby grać w te grę bez płyty. Kupiłem ostatnio właśnię te gre z serji kolekcja klasyki. Pytam właściwie z jednego powodu a jest on taki iż niewiem kiedy mój cd=rom wyzionie ducha już ledwo sapie, boję się że porysuję się płyta czy coś takiego, a z drógiej strony jak niedłógo padnie to już nie pogram dopuki nie załatwię sobie kolejnogo napędu. Kolejny problem mam z dzwiękiem w grze, mianowicię słysze wszystko z takim przytłumieniem i echem jak by akcj rozgrywała się w jakimś zamkniętym pomieszczeniu. Mam dziieję że odnajde pomocną dłoń na forum. Z góry dzękuję, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dźwięku to tak się dzieje w każdej grze czy tylko w K&L?

Pobaw się ustawieniami softu dźwiękówki.

Podociskaj wtyki głośników. Ja miałem podobny przypadek i okazało się że wtyczka głośnika centralnego była odłączona :tongue:

Jeśli chodzi o płytę to spróbuj zrobić obraz płyty. Jeśli to nie podziała to zostaje jeszcze crack ale to już chyba pod piractwo podchodzi

PS. I popraw te błędy zanim tu jakiś mod wpadnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podociskaj wtyki głośników. Ja miałem podobny przypadek i okazało się że wtyczka głośnika centralnego była odłączona tongue.gif

To chyba raczej chodzi o ustawienia dźwięku w grze posiadam tę samą wersję gry i za każdym razem po instalacji tez miałem taki sam problem z przytłumionym dźwiękiem i "halowym" pogłosem. Tylko, że problem natychmiastowo znikał gry poprzestawiałem coś w opcjach dźwiękowych gry. Popróbuj.

A co do obrazu płyty , tez możesz spróbować ale może nic to nie dać ,gdyż niektóre zabezpieczenia i tak będą wolały o oryginał, niestety przy nowszych produkcjach samo zrobienie obrazu płyty najczęściej nic nie daje, zabezpieczenia robią swoje ( przy starszych produkcjach nie było takiego problemu), a zabawa z crackiem to tak jak kolega wspomniał - niestety piractwo, nawet jeśli posiadasz oryginał gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...