Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nexushawk

Kupno waluty w grze poprzez Paymo

Polecane posty

Witam.

Jestem fanem gry Battlefield Heroes, i chciałbym kupić trochę tamtejszej waluty (zwana ona jest Battlefunds - w skrócie BF's). Nie mam dostępu to PayPal, ani konta bankowego, ponieważ nie jestem pełnoletni (jednak proszę, abyście mnie nie dyskryminowali z tego powodu). Postanowiłem więc użyć opcji Paymo SMS. Wszystko ładnie, pięknie, zaznaczam ile BF's chcę zakupić, podaję swój numer telefonu, oni wysyłają do mnie SMS na który mam odpowiedzieć SMS-em o treści ZAPLATA. No to piszę, ZAPLATA i klikam WYŚLIJ...Czekam parę sekund i występuje błąd o treści:

Wysyłanie nie powiodło się: 91968. Ponowić próbę?

No i "ponawiam próby" już przez kilka dni i nic z tego...Także bardzo proszę was o pomoc, gdyż ta gra jest dla mnie ważna :)

Sieć telefonu: ERA TAK TAK

Model telefonu: Sony Ericsson W200i

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając telefon na kartę nie możesz wysyłać tego typu smsów.

Bzdura, wyraźnie jest napisane że można również wysyłać z telefonów na kartę, tylko należy się upewnić że ma się na karcie wystarczającą ilość środków.

Trik polega na tym że nie możesz odpowiedzieć na ten SMS tylko rozpocząć nowego SMSa i wpisać w treści ZAPLATA, a następnie wysłać go na numer którym do ciebie doszedł SMS od paymo. Jednak najpierw lepiej wywołaj od nowa transakcje na stronie battlefieldheroes.com i wyślij SMSa dopiero po tym jak dojdzie SMS od paymo na twój telefon.

Źródło:

http://www.battlefieldheroes.com/en/forum/....php?tid=149754

sprawdzone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...