Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wulgarnyibrzydki

laptop do gier. 4000-5000 złoty

Polecane posty

Aktualnie poszukuje laptopa do gier w granicach 4000-5000 złoty.

Jeśli taki temat pojawił się wcześniej to przepraszam, dopiero co się zarejestrowałem a w tym momencie nie mam czasu przejrzenia forum.

Od laptopa wymagam żeby dźwignął mi aktualne produkcje i posłużył co najmniej z 2 lata :))

Jeśli to ma jakiś wpływ na wybór sprzętu to zaznaczam, że często będzie śmigał podpięty przez HDMI do plazmy na ścianie.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuje dwa modele: MSI GT60 Dominator z i7-4710MQ oraz GTX870M oraz Asus G750JS z i7-4700HQ oraz GTX870M http://www.x-kom.pl/p/187592-notebook-laptop-15-6-msi-gt60-dominator-i7-4710mq-8gb-1000-gtx870m.html oraz http://www.x-kom.pl/p/203108-notebook-laptop-17-3-asus-g750js-t4031-i7-4700hq-8gb-1tb-dvd-gtx870.html To są już topowe modele gamingowe, poradzą sobie z każdą nową grą w wysokich/ultra detalach w Full HD ;) Osobiście stawiałbym na Asusa, jako że lepiej ma zaprojektowany układ chłodzenia i jest cichszy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ;) Mało która gra na tą chwilę wymaga tyle RAM-u, w przyszłości się to nie zmieni, ewentualnie do 8 GB będą wymagać gry ale nie więcej ;) Możesz więc spokojnie brać 8 GB, bo nie ma najmniejszego powodu, żeby przepłacać za więcej skoro nie jest potrzebne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zgodzić się z MasterThiefem temperatury są wysokie a laptop przez to wyje tak głośno iż nie da się przy nim normalnie pracować zdecydowanie odradzam choć ma bajeczny wygląd i wykonanie... W tej cenie najlepszym wyborem wg mnie bedzie Asus G750JS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innych propozycji nie dostaniesz już, bo nie ma równie wydajnych laptopów w tej cenie ;) A w Asusie rozmieszczenie portów jest bardzo dobre, żadne się wzajemnie nie będą blokować ;)

Btw. Ja od początku jestem za Asusem ze względu na lepsze chłodzenie i mniejszą głośność :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...