Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Psi-Ops

Polecane posty

Najlepsza,najlepsza i powtórzę jeszcze raz NAJLEPSZA GRA TPP W JAKĄ GRAŁEM a odpaliłem ją dopiero 2 lata potem jak ją w CDA dostałem (problem z kartą i pixelami) ale oczekiwania miałem pod jej względem duże i spełniła je w 100%.Fajni bohaterowie,bardzo dobra fabuła i nowatorskie pomysły sprawiły,że od tej gierki ciężko się oderwać.Grałem w to jak połączenie skradanki bo lubiłem się zakradać za plecy przeciwników,"wyssysać" ich,a w chwilach większej rozróby używać telekinezy i pyrokinezy do zwalczania wrogów lub wprowadzić w ich szeregi zamęt za pomocą Kontroli Umysłów.Świetnie wyważono walki z bossami ale tu mam pewno zastrzeżenie,prawie wszystkich załatwia się za pomocą telekinezy.Gra praktycznie nie ma żadnych błędów! Może grafika nie jest już najwyższych lotów ale to nie grafa jest tu najważniejsza a super zabawa wynikająca z używania mocy Nicka.Gierka ustawiła wysoko poprzeczkę i po tylu latach grania w gry jeszcze nikomu nie udało jej zwalić z tronu choć wielu konkurentów miała (ale ostatnio pojawił się dość nieoczekiwanie jeden konkurent,ale poczekam na zagranie w pełniaka).W Psi Opsie rzadko używałem broni,nigdy nie brakło mi amunicji a karabinu i pistoletu użyłem tylko na początku i w ostatniej misji w ruinach.Szkoda tylko,że kończy się typem jak to mój kumpel określa "To be Continue...Forever"-czyli,że choć powinna być druga część już wiadomo,że po upadku Midway się nie pojawi:( A szkoda bo naprawdę chciałem się dowiedzieć co było dalej,cóż resztę muszę sobie domyślić:(A mogła to być moja ulubiona seria gier:(Miała naprawdę duże szanse:( Jak dla mnie 10/10,gierka nie ma praktycznie żadnych błędów a ogromną liczbę plusów przemawiających na jej korzyść.Dla mnie to jest jeden z największych hitów w jakie grałem,szkoda,że dziś już takich gierek nie ma:( Psi Ops jest jedyny,i podobnie jak Advent Rising już taki pozostanie.Spróbuję tego Second Sighta,gdy go "zassam" za pomocą CDPROGRAM,ale jak grałem u kumpla to do PSI OPSA nawet nie podskoczył:(

A i bym zapomniał-Nie ma drugich tak fajnie zrealizowanych cut scenek jak w PSI OPSIE,strasznie przypadły mi do gustu.Głosy też są świetnie dobrane,no i ta muzyka w trakcie napisów końcowych jest świetna (podobnie jak większość podkładu dźwiękowego i muzyki w grze).

Dla mnie to najlepszy pełniak w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...