Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Psi-Ops

Polecane posty

Co o tej grze mogę napisać... Na pewno ciekawie się gra i grać będzie, bo gra naprawdę nie nudzi. Te wszystkie moce: telekineza, patrzenie przez ściany, wysysanie energii... No i efekty z nimi związane, oraz BARDZO :twisted: szeroka możliwość zastosowania owych mocy (zabić robotem ludzia :D).

Rozpisywać się nie potrafię, bo gra jest bardzo fajna w całości i po prostu nie da się jej nie polubić :). A ocena mogła być o jedno oczko wyższa.

PS. Chyba jestem pierwszy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ŚWIETNA ! Grafika jest naprawdę dobra, efekty powalają (choć jak używam telekinezy i przedmiot podnoszony jest blisko mnie, gra baaaaardzo zwalnia). Ta gra daje naprawdę dużo możliwości. Najlepszy TPP w jaki grałem ? Jak przejdę to powiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader

Dla mnie już pokonała wiekszość TPP-ów. Możliwe że póki co najlepsze, ale nie pozbawione błędów. Strój Nicka jest jakby do niego przyklejony. Mi gra sprawnie chodzi nawet w najtrudniejszych dla kompa "zabaw" gracza. Mimo "przyklejonego stroju" bardzo przyjemnie mi się gra i grało. Jeszcze nawet nie przeszłem 1 misji więc za dużo na razie nie mówię...

PS:Pafcio, to moderator Rozy był 1 nie ty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveno

No cóż...nie napisze może nic oryginalnego:Gra jest wybitna i rzeczywiście ocena o jedno oczko jakby zaniżona :D.Ach nie zapomne już chyba nigdy akcji z tej gry,gdy rzuciłem kolesia w wybuchające beczki,które wybuchając zrzuciły kolejne 2 skrzynki,które zgniotły kolesia :D Jak to wyglądało :wink:.Tylko mam mały kłopocik utknąłem w tym dziiiwnyyym labiryncie złudzeń czy jakoś tak i ni ...(erkm)nie moge znaleźć wyjścia :oops:

PS:Pafcio, to moderator Rozy był 1 nie ty.

Jeny człowieku pomyśl troche!To nie boli.Rozy założył ten temat a Pafcio napisał pierwszy post dotego tematu :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader

To znaczy mnie myślenie boli, a więc nie oczekuj tak dużo :!: Psi Ops to świetna giera żeczywiście tak 9 powinna dostać, na przeszkodzie pewnie staneło bardzo dłuuugie wczytywanie. Gra jest z konsolki więc grafa się tłumaczy, Mimo iż świetną grafe (na PS2) ma GT4. Mam prośbę: czy ktoś może podać jakąś stronę z kodami do tego :?:

Proszę, podajcię strone z kodami :cry: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta gra nie podoba (moja ocena to 6/10). Lubię skradanki i FPS'y ale to mi się nie podoba(nie licząc fizyki) takie to jkieś dziwne... może za bardzo konsolowe to jest :? i wolne miejscami nie to co RIDDICK :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dabra, ale po 15min gry miałem tyle okazji do zajścia gości(dobra wiem to ja byłem gościem u nich), że szok :D. A tu nie ma jak sensownie w takiej sytłacji takowego delikwenta utłuc :evil: No ale trzeba przyznać, że jak jednym gościem zabiłem drugiego zapomocą telekinezy to miałem ubaw nie mały, ale ja chcieć wbijać ostrze pod przepone via RIDDICK!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem całość. Oto wnioski - gra jest bezczelnie krótka - typowa konsolówka, pod koniec podaje ogólny czas potrzebny na przejście - u mnie to było jakoś tak ponad 4 godziny zaledwie. Druga sprawa - z początku gra wali na kolana, później już słabiej. Im dalej tym teoretycznie coraz większe urozmaicenia, a w praktyce większość akcji rozbija się o telekinezę. Zresztą to główni bohaterowie Psi-Opsa - telekineza w połączeniu z havokiem, który wyśmienicie się sprawdza w takiej gierce. I to combo bawi niemal do samego końca, reszta gry to już raczej standardzik. Gdyby nie moce PSI (z telekinezą na czele) gra była by słaba, bo jako strzelanka sprawdza się marnie. W skali CDA dałbym 7/10. Tyle zresztą chyba dostała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż, właśnie telkineza i (jak dla mnie) kontrola umysłu to najlepsze moce. chyba na drugim poziomie, gdy nasz bohater wszedł do tego pokoju z beczkami i oparami zielonego gazu to wtedy zamykały się drzwi (IMHO szkalne). Podbiega pewien żołnierz i trzeba go użyć jako taranu na szklanych drzwiach. Po kilku mocnych uderzeniach da się wyjść.

W tej grze moce psi są NIEZBĘDNE :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem drugie podejście do instalacji i poszło jak po maśle (mała podpowiedź - u mnie pomogła zmiana sterowników z 71.90 na 76.45). Już samo intro zapowiada niezłą zabawę. Bezpośrednio przed tym zaliczyłem demo Project Snowblind i Psi bardzie mi się poboba pomimo, że ledwie grę nadgryzłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem całość. Oto wnioski - gra jest bezczelnie krótka - typowa konsolówka, pod koniec podaje ogólny czas potrzebny na przejście - u mnie to było jakoś tak ponad 4 godziny zaledwie. Druga sprawa - z początku gra wali na kolana, później już słabiej. Im dalej tym teoretycznie coraz większe urozmaicenia, a w praktyce większość akcji rozbija się o telekinezę. Zresztą to główni bohaterowie Psi-Opsa - telekineza w połączeniu z havokiem, który wyśmienicie się sprawdza w takiej gierce. I to combo bawi niemal do samego końca, reszta gry to już raczej standardzik. Gdyby nie moce PSI (z telekinezą na czele) gra była by słaba, bo jako strzelanka sprawdza się marnie. W skali CDA dałbym 7/10. Tyle zresztą chyba dostała.

Raczej 810. A ja gry nie zaliczylem :. Takie kopa w ... 4 litery nie dostałem dawno. Jak można było skaszanić taką cudną gierę...Mowa o końcówce gry - tam gdzie spotykamy pierwsze stwory z ... innego wymiaru ? Nie wiem kto wpadł na taki denny pomysł. Czy w każdej grze muszą być jakieś stwory ??!! Tak samo z Far Cry - dopoki walczyliśmy z najemnikami - miód, cód, orzeszki. A pozniej...trochę słabiej.

Nie dośc, że gra w tych momentach jest trudna, to traci swój klimat...Na razie skopiowałem savy, i usunąłem...może jak ochłone to zainstaluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem - Nudy przez duże N. Gdyby nie moce psi ta konsolowa gierka dostałaby co najwyżej 5/10, a i to jedynie za miły engine. Po pokonaniu Barreta (może inaczej się pisało, ale gram w FF7 ;]) po prostu przestało mi się chcieć grać. Nowe moce przestają tak cieszyć jak telekineza, wrogowie są śmiesznie prości, a etapy niewymagające. Nawet stosunkowo ciekawa fabuła i ładne filmiki nie potrafiły mnie przyciągnąć.

Krótko mówiąc u mnie giera przegrała z Morrowindem i FF7. Nuff said. Szczerze mówiąc po wszystkim co o niej słyszałem spodziewałem się czegoś lepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi, niestety mi też się coś takiego przydażyło. Pokonałem tego Barreta i odechciało mi się grać. Ostatni raz miałem gierkę włączoną 22 maja. Teraz już mnie nic nie skusi. Tylko, że u mnie gierka przegrała z czymś jeszcze lepszym. A mianowicie z Pasjansem ;]. Cóż, takie 'uroki' mało urozmaiczonej rozgrywki...

Devil>> ja filmiki zazwyczaj przewijałem do końca... Więc gierka mnie nieczym nie powaliła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader

PLASK !(o blat)!!! Skoro wam się nudzi już po pokonaniu Barreta, to 1, wymyśl coś ciekawszego, a nie pisz wypocin 2, przemóc się i wygraj grę dla bosów. Ktoś tam Mówił że przeszedł gierkę w 4 godz, chyba pierwszy poziom :lol: . A jak wpisuje w google To i owszem jest kilka stron ale żadna nie ma kodów :( . Jeśli w to grają ludzie zmęczeni Mahnutem czy E.T , to się nie dziwie że was nudzi :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił że przeszedł gierkę w 4 godz, chyba pierwszy poziom :lol:

Ja tak mówiłem i nie zarzucaj mi kłamstwa, bo takie szczeniackie zagrania strasznie mnie wk.... Jak ty przechodzisz 1 poziom w 4 godziny to już twój prywatny dramat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveno
Mówił że przeszedł gierkę w 4 godz, chyba pierwszy poziom

A dlaczego by nie? DION przeszedł w 4 godziny,a ja potrzebowałem jakichś sześciu :roll: Rzeczywiście ostatnie levele nie są zbytnio grywalne,przez cały czas zabijasz jakiś komandosów,a później taki klops :? Ja bym grze dał 7/10,ale mysle,że gdyby udało sie zachować ten klimacik z pierwszych 2 godzin optowałbym za oceną o 2 punkty wyższą.

P.S Gratulajce DION ! A ja myślałem,że przeszedłem ją jak najszybciej sie dało,a okazało sie,że są jednak lepsi ode mnie :wink:

Jak ty przechodzisz 1 poziom w 4 godziny to już twój prywatny dramat.

Hehehehe super powiedzonko,trzeba je zapamiętać..."Prywatny dramat" :lol: Wiem,że troche zalatuje wazeliną,ale nie chce sie nikomu podlizywać i wiem,że nasz moderator o którym teraz mowa nie za bardzo za mną przepada :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLASK !(o blat)!!! Skoro wam się nudzi już po pokonaniu Barreta, to 1, wymyśl coś ciekawszego, a nie pisz wypocin

>> nie wymyślę czegoś lepszego, bo nie mam do tego talentu niestety. Programistą też nie jestem...

2, przemóc się i wygraj grę dla bosów.

>> jakoś nie mam ochoty

A jak wpisuje w google To i owszem jest kilka stron ale żadna nie ma kodów :( .

> o, to już wiemy w jaki sposób chciałbyś przejść gierkę na poziomie dla bossów ;].

Jeśli w to grają ludzie zmęczeni Mahnutem czy E.T , to się nie dziwie że was nudzi :?

>> Przykro mi, ja byłem znudzony graniem w Pasjansa i... dziś już kilka partyjek zrobiłem, a PSI-Opsa nie uruchomiłem.

DION>> gratulacje :).

EDIT:

Darekader, jeżeli pisałeś tylko do Cardiego, to dlaczego pisałeś "wam"? Ja rozumiem, że Cardi jest duży, ale dwóch miejsc w autobusie nie zajmuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader

Haaaa! Prawie tak dobre dowcipy jak w topicu WoW-a. Dion gratuluje ci tekstów na poziomie babci klozetowej, jak na ten poziom są średnie, ale taki raven 64 docenił w nich inteligencje. Z tymi potworami to żeczywiście kiepsko, ale i tak giera zasługuje przynajmniej 8. A ty podkościelny zapamiętaj że mówiłem do Cardinala (Carmi, fuuuj). 6 godzin uwierze ,ale 4 :!: Kłamstwo i brednia (Moim skromnym zdaniem) :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaaa! Prawie tak dobre dowcipy jak w topicu WoW-a. Dion gratuluje ci tekstów na poziomie babci klozetowej

Syneczku, z takimi odzywkami to na podwórko, nie do mnie. Popisuj się dalej, a wylecisz stąd na zbity pysk z dożywotnim banem.

6 godzin uwierze ,ale 4 :!: Kłamstwo i brednia (Moim skromnym zdaniem) :!:

Twoje skromne zdanie guzik mnie obchodzi, nie mam zamiaru udowadniać, że nie jestem wielbłądem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dion gratuluje ci tekstów na poziomie babci klozetowej

>>>Blansujesz na bardzi cienkiej linie chłopcze. Pilnuj się bo do góry z tak ciężkim pomyślunkiem nie polecisz.

6 godzin uwierze ,ale 4 :!: Kłamstwo i brednia (Moim skromnym zdaniem) :!:

>>>Dlaczego nie? Jak się to robi zawodowo to takie gry akcji łyka się jak hamburgery w MD. Ja tam osobiście współczuje DION'owi. Nawet jak dorwie dobrą gre to nie ma czasu się nią nacieszyć. To tak jakby iść do eleganckiej francukiej restauracji i kolacje obalić w 15 minut zażerając się niczym wspomnianym hamburgrem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra Wybitna, grafa piekna, fabula niezla.... bardzo wciagajaca...

Jedyny duzy minus za to, ze jest zdecydowanie zbyt krotka...

(przejscie calosci: start godzina 20:00, koniec : godzina 1:20) :/ ... no ale w koncu to konsolowka... tam wszystkie gry takie (patrz : Resident Evil) ...

//Edit: Drugi duzy minus: (to akurat 'zwalili' tworcy gry) mianowicie moc 'podpalania' <- bezsens (imo)... powinni poprzestac na pozostalych 5'ciu mocach (ktore sa zajefajne) : ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno fajna. Grywalne to to, ale czy aż taki hicior? Cóż, ja teraz gram nieco z rozpędu i obowiazku, bo muszę zrecenzować. Moce - fajne, ale w praktyce 95% problemów zalatwia telekineza. Patrzenei przez ściany? Nie żartujcie - przez cała grę użylem tej mocy jeden raz - jak był trening po "przypomnieniu " jej sobie. W trakcie normalnej gry jest bezużyteczna, nie ma żdanego miejsca, gdzie uzycie tego byloby konieczne. Podobnie pirokineza - niby fajne, ale jedyne zastosowanie to szybsze zabicie tych pancernych puszek (chociaz mozna ich strzałami w glowę załatwić). Aura vision, Mind drain i Mind Control już ok, ale też rzadko używane (po za drainem, w końcu dobrze sobie bateryjki podladować). Zagadki banalne, mapa skrajnie niewygodna. Do tego dziwny system obrażeń - walka z kamiennymi rycerzami: raz zadają mi minimalne obrażenia, po chwili identycznym atakiem zżera 3/4 życia. Pojawiaja się przeklamania graficzne (rzadko bo rzadko, ale są). Ogólnie 7/10 to sprawiedliwa ocena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...