Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

demogorgon

Rozwiązany: Star Wars: Knights of the Old Republic (KotOR) - Candarous i Juhani

Polecane posty

Przechodzę grę już któryś raz z kolei i chciałbym wykończyć wreszcie wątki poboczne związane z wszystkimi towarzyszami. Zblokowałem się jednak na Juhani i Canderousie. Mam już kompletną mapę gwiezdną i chcę pozałatwiać side questy póki jeszcze mogę.

Juhani - Spotkałem gościa który chciał ją kupić na targu niewolników, ale jedi mu ją podkradli. Teraz ile razy chce z nią porozmawiać wyskakuje mi z tekstem, że niby ten facet będzie za nami podążał i musimy go znaleźć zanim zacznie działać... coś takiego... i to właściwie tyle :P. Gdzie muszę się udać żeby popchnąć sprawę do przodu?

Candarous - Został wyzwany na pojedynek i ma się stawić na pustyni na Tatooine. Oblazłem całą pustynię (a przynajmniej tak mi się zdaje) i nie znalazłem nikogo kto chciałby się z nim bić. Stoimy na środku pustyni a on mi mówi że musimy się jak najprędzej udać na pustynię :/. Czy ktoś pamięta gdzie dokładnie powinien się odbyć pojedynek? (może przegapiłem)

Dodam że mam starą, jeszcze angielską wersję gry.

Z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KOTORa grałem dawno temu ale z tego co pamiętam to w sprawie Juhani należy udać się na losową planetę. Niedaleko lądowiska powinien stać gościu o którego chodzi - ja spotkałem go na Korriban.

(Znalazłem poradnik w Encyklopedii Gier 2007)

Canderous - udaj się na południe od dowódcy górników w stronę Desert Wraids.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Candaourusa sprawdzę potem

Co do Juhani to problem polega na tym że już raz gościa spotkałem (właśnie na Korriban), a od tamtej pory byłem z nią już na 2 innych planetach i próbuję go spotkać drugi raz. (jestem pewien że kilka lat temu jak grałem to mi się udało, ale jakoś nie pamiętam jak, gdzie i co z tego wynikło :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canderous - wychodząc z miasta trzeba kierować się na prawo, wzdłuż granicy mapy. Będzie to mniej więcej na południowy zachód od tej wielkiej maszyny górniczej.

Juhani - nie wiem czy jest ro reguła, ale osobiście zawsze spotykałem tego niebieskiego twi'leka na tej samej planecie, na której rozmawialiśmy z nim po raz pierwszy. Dodatkowo, być może było to spowodowane małymi rozmiarami lądowiska na Manaan, ale scenka uruchamiała sie od razu po wyjściu z Ebon Hawk'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Candarous - Faktycznie. Wyjść z miasta i iść wzdłuż granicy po prawej aż się spotka przeciwników. Zabawne, ale to chyba jedyny kawałek planety przez który nie przechodziłem :P

Juhani - Trik najwyraźniej polega na tym żeby odlecieć i wrócić na planetę na której się pierwszy raz spotkało tego gościa (powodzenia jeśli ktoś go spotka na Manaan a potem dostanie zakaz lądowania na planecie :P)

W każdym razie dziękuję wszystkim, problem rozwiązany. Można zamknąć temat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...