Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nick Wazalski

Stronghold Kingdoms

Polecane posty

Pod koniec wakacji nic nie powstanie. Dopiero są testy Alpha (już czwarte) ktore potrwają jeszcze 2-3 miesiące, potem będzie beta, wiec może na święta już wyjdzie wersja stabilna i rejestracja będzie otwarta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem udział w 3 Alpha testach i powiem ,że nic nadzwyczajnego... Plemiona/Travian z lepszą grafiką. Szczerze się zawiodłem.

Dodam jeszcze ,że bez konta premium nie ma żadnych szans na rywalizacje z płacącymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta jest juz dostepna. Gra sie fajnie, ale albo niektorzy maja swietna strategie, albo placa... Najlepsi inwestuja w zwiadowcow i po dwoch dniach sa w stanie zebrac ponad 1000 surowca jednym zwiadem (kilka ulepszen na ich liczbe plus pojemnosc), do tego poruszaja sie blyskawicznie - kolejne kilka punktow rozwoju zainwestowanych. A skoro zbieraja powyzej 1000, to musza miec pewnie powiekszony sklad oraz zainwestowanych kilka punktow w kupcow, bo standardowo jeden moze przeniesc 200 sztuk surowca. Nadto maja wysoka range i duzo budynkow, jak widac po punktach. Nie sposob z nimi rywalizowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...