Skocz do zawartości
RoZy

The Settlers (seria)

Polecane posty

Gralem we wszystkie czesci. Kazda bardzo fajna. Czesc 5 jest bardzo wciagajaca. Co z tego ze zmieniona, ze nie ma tego czy tamtego. Autorzy postanowili pewne rzeczy zmienic bo bezsensem byloby grac ciagle w te same odslony gry... Jak cos nie pasuje to sa jeszcze cztery pozostale czesci. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio zagrywam w Settlersów5 PL.

Dostałem ją od CD-A i na poczatku pomyślałem, że zaraz wyrzuce ją w kąt, ale było inaczej.

Wpadł kumpel i mówi, żebym ją sobie wrzucił bo giera fajna.

Dobrze, że go posłuchałem bo wciągnąłem sie nieźle ;)

Przeszedłem juz ponad połowę singla (albo i więcej?) i sporo grałem po LANie :D

Nie ma to jak podłączyć myszkę do laptopa mamy, kupic 2 metry kabla i zrobić siec - potem grać z kumplem.

W dwójkę gra się fajne ale ciekawie by było w kilka osób :]

Ide przejde sobie misje jakaś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna wiedzieć jak sie zamieniliście? (jaka gierka za jaka?) :>
Hehe, poszła czwóreczka do mnie, a Coli otrzymał Savage :) Tylko on beznadziejnie na tym wyszedł, bo Savage to gra on-line`owa, a mu ówcześnie net za tydzień likwidowali czy coś takiego, więc długo się nie nagrał.

Trzeba rozkręcić ten topik... Ulubiona rasa w trójce? Rzymianie... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie części, tylko w jedynke nizbyt długo. Jakoś mnie nie przekonała. Za to w drugą część przez kilka lat pocinałem... To chyba moje pierwsze uzależnienie. W wieku 10 lat grałem w nią o 4.52 rano... :) Kampania, klimacik, sylwetki i budynki Wikingów, to mnie przyciągneło na stałe. W trzecią część grałem trochę krócej, ale to jak na mnie szczyt formy Settlersów. Tutaj mnie wciągneła kampania, chyba najlepsza w serii. Niezbyt dramatyczna i patetyczna, z lekkim przymróżeniem oka, i wogóle taka sympatyczna. Dodać dodatki i czary ( zwłaszcza pożar lasu, ech... kiedyś zrobiłem taki, że 15 minut się paliło :D ) i wychodzi bardzo przyjemna gra. I jeszcze dodać miłą dla oka grafikę nawet dzisiaj i wychodzi gra, w którą można grać dłuuuugimi miesiącami. A części 4 i 5, to już lekki spadek formy, w 5 jest zdecydowanie za mało map do singla!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wczoraj na Gamershell pojawiły się pewne screeny :)

Link

Co o tym sądzicie? Ja myślę, że jak przywrócą system gry z dawnych części (kropeczki, brak kontroli nad osadnikami itp) to może coś z tego będzie. Tak to kolejna kiepawa strategia :/

Oooo jakieś flagi widzę na tych screenach =] Jest nadzieja :)

mmmm to mi przypomina moją ukochaną dwujeczkę :) a tytuł wiele mówi " The Settlers II: Next Generation "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest remake :).

http://diesiedler2.de.ubi.com

Trochę się spóźnili, bo wiadomo o tym co najmniej od 1.04 :).

hmm ciekawe kiedy wyjdzie ... pobrałem trilera ze strony http://www.ubi.com/DE/Downloads/Info.aspx?dlId=1581 i powiem że bardzo ciekawie się zapowiada ...to takie settlers 2 z lepszą grafą .. coś na co zawsze czekałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe kiedy wyjdzie ... pobrałem trilera ze strony http://www.ubi.com/DE/Downloads/Info.aspx?dlId=1581 i powiem że bardzo ciekawie się zapowiada ...to takie settlers 2 z lepszą grafą .. coś na co zawsze czekałem :D

Ja również zaopatrzyłem się ów trailer wczoraj i aż się łezka w oku zakręciła

- Settlersi wracją do korzeni, grafika jest na poziomie, ale jak zobaczyłem te

dróżki, bramy i podkład muzyczny (znaczy wysłuchałem :P) To zacząłem

ryczeć niczym krokodyl :cry:

Nprawdę świetnie się zapowiada tylko szkoda, że to dopiero jesienią :( No i

czy znajdzie dystrybutora w polsce, chodź aż tak wielkiej różnicy mi to nie

robi. :)

A wiecie co jest najlepsze? że będzie w końcu MULTIplayer :!: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie po prostu świetnie - tak powinna wyglądac częśc 5 od początku, byle tylko dystrybutor na terenie naszego kraju się znalazł...

BTW. Ja osobiście uważam "Dziedzictwo królów" za swojego rodzaju pomyłkę w serii - jako RTS była to gra całkiem dobra, ale jako kolejni "Settlersi" gra mnie zawiodła - w niczym nie przypominała swoich poprzedników, a Settlers 2: The new generation(tak bodajże brzmi wersja robocza tytułu) ma świetną grafikę i to, co sprawiało, że każdą grę z serii "The Settlers" rozpoznawało się od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem settlersów dwóch i zaraz zaczynam podbój krain - już

chyba piąte moje podejście by przejść całą kampanie. Może w końcu się uda. :D

A właśnie, ma ktoś może do polecenia stronę, gdzie spotykają się fani Dwóch

Osadników? W necie jest pełno traktujących o trzech, czterech, pięciu... ale

o dwójce są tylko nie duże działy. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 2 była najlepsza. Pamiętam to 18 godzin w spędzaniu na grze.. na jakim kompie?Pentium 133,16ram i karta graficzna cirrus logic 1 mb.to były czasy...hej. Obecna wersja osadników nie przypadła mi do gustu-niestety. W 3 grałem bardzo dużo, ale mnie denerwowało to entourage , które zaimplementowano - 2 wymiar rządzi tyle i basta. 4 to rzecz zupełnie przeze mnie nie zrozumiała;podniebne jazdy mnie nie kręcą

Knights and Merchants dalej rządzą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 to juz calkiem inna gra....fani 3 lub 4 czesci osadnikow niezagraja w nia no chyba zeby miec to juz za soba...3 i 4 ma fajna bajkowa oprawe graficzna i wesole kolory...a teraz wyszla 5 i ona niema absolutnie nic wspolnego z wszystkimi czesciami

Dokładnie 5 jest z innej bajki - ja sam wielokrotnie przechodziłem 4. Czekałem więc na piątkę z niecierpliwością i mogę powiedzieć szczerze, że zawiodłem się. Gra nie była zła sama w sobie, ale nie tego się spodziewałem. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 5 jest z innej bajki - ja sam wielokrotnie przechodziłem 4. Czekałem więc na piątkę z niecierpliwością i mogę powiedzieć szczerze, że zawiodłem się. Gra nie była zła sama w sobie, ale nie tego się spodziewałem. :roll:

Settlers II: Next Generation spełni twoje oczekiwania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Settlersi :) Niestety moja przygoda z osadnikami zaczyna się od Settlers 2 :? Lecz moja ulubiona część to Settler 3, zreszta jak wielu tutaj(jak już się zdażyłem spostrzec :P ). Kiedys zagrałem w demko i mi tak zasmakowało, że całe moje miasto przeszedłem aby znalesc osadników z nieciekawym rezultatem :? Dopiero CD-Action uratowało mnie z opresji dając pełną wersje 8) A później te nieprzespane noce :D I jedno pytanko: udało sie komuś podbic Europe w drugiej części?? Moje imperium zapowiadało się genialnie(pół Europy już moje), a wykończył mnie brak... kamieni :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No torche katapult poszło na pokananie "Hiszpanii", ale w końcu ich wykończyłem :P Mieliśmy bardzo wyrównane szanse, a właściwie oni mieli przewage ale katapulty przesądziły o moim zwycięstwie :twisted: A co do kopalni: pewno, że były i znalazłem :D Ale niestety szybko się wyczerpały :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...