• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Dyskusje o Grach   22.03.2016

W dziale Dyskusje o Grach obowiązuje przede wszystkim specjalny regulamin działu - KLIK. Nadrzędny jest oczywiście regulamin forum oraz netykieta. Zapraszamy do dyskusji
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
RoZy

Hitman (seria)

1456 postów w tym temacie

Ja też bardzo mile wspominam Hitman Codename 47, bo od niej zaczynałem swoja przygodę z serią, poznawałem coś nowego w świecie gier i to ona zmotywowała mnie do stworzenia strony, która prowadzę już 16 lat. Ale ciekaw jestem jakie są Twoje kategorie oceniania, skoro uważasz że Codename 47 jest najlepsza, pod jakim wzgledem? :)

0

Dziś do gry Hitman zostaje wypuszczona darmowa (nadprogramowa) misja świąteczna. Na wzór bonusowych misji z Sapienzy oraz Marrakeshu - tym razem jest to przerobiona nocna misja w Paryżu, w śnieżno-światecznych klimatach, z swoją indywidualną pulą wyzwań (oraz nagrodą), dwoma nowymi celami - wzorowanymi na "Mokrych rabusiach" z filmu Kevin Sam w Domu.

Co łącznie daje 12 misji w sezonie 1 dla gry Hitman, czyli zbliżone jak bylo w Hitman: Codename 47, Contracts oraz Blood Money. Haters gona hate :)
31 Stycznia zostaje opublikowana wersja boxowa, będzie to też premiera dodatkowej misji "Landslide".

Więcej na temat aktualizacji:
https://hitman.com/news/december-update-release-notes

0

Dobrze rozumiem, że ta misja jest dla wszystkich? W sensie nawet dla tych, którzy mają tylko "Intro Pack"?

I a propo - ograłem chwilę Hitman GO. Dość słabe toto, na razie przeszedłem pierwsze trzy 'pakiety' i żadnego szczególnego wyzwania nie zauważyłem. Do tego wnerwia mnie, że z racji tego, iż jest to port, to muszę hipka przesuwać/przeciągać myszką, zamiast wygodnie sobie używać strzałeczek. Kilka razy musiałem przez to powtarzać misję, bo akurat kamera zmieniła pozycję, gdy próbowałem mojego ludzika przesunąć (przykładowo) w prawo, a ten poszedł w dół i buba.

0

@ZygfrydQ - może masz za duże oczekiwania :) Gra w swojej kategorii jest rewelacyjna - niekiedy bardzo wymagająca. O ile starasz się zrobić wszystkie wyzwania pod poziom, a to wymaga główkowania - ale jest to bardzo dobrze zbalansowane. Nie zapominaj jest gra na urządzenia mobilne - to rządzi się swoimi prawami, a tu natomiast mam wrażenie, że oceniasz produkt jako ten, który klasuje się pod PC :) 

0

Jeśli grę wydali na PC, oceniam ją jako grę PC. Strasznie wkurza mnie takie usprawiedliwianie "bo pierwotnie ta gra była na urządzenia mobilne". No i super jeśli tam się sprawdzała, ale jeśli twórcy nie potrafią dostosować się do zasad panujących na PC, to niech nie robią portów. Ot chociażby ten przymus przeciągania figurki. Strasznie mnie to wnerwiało, szczególnie, że czasami akurat kamera zmieniła ustawienie i mój hipek szedł w całkowicie innym kierunku niż ja chciałem.

Co do skomplikowania - no faktycznie, trochę musiałem się nakombinować, żeby trzasnąć wszystkie wyzwania (a nawet kilka razy wspomagałem się filmikami z youtube gdy już całkowicie utknąłem), ale fakt pozostaje faktem, że ogólnikowo gra jest dość prosta i krótka. Ale pewnie fanom gatunku powinna się podobać, szczególnie za 2euro (a po tyle teraz jest w ramach wyprzedaży zimowej).

0

Dziś premiera pełnego sezonu pierwszego gry. Od czasu bety gra się niesamowicie rozwineła i jestem dumny, że mogłem w tym uczestniczyć. Sezonowość wyszła serii na dobre i mam nadzieję, że będzie w ten sposób pociągnie jeszcze długo. Wraz z najnowszym patchem - dodana została nowa misja, nowy poziom trudności, który w znacznym stopniu zmienia mechanikę gry. To z czego jestem nie zadowolony, to nagrody za Landslide, czy nowy poziom trudości - twórcy poszli mega na łatwiznę i dodali reskiny tego co już posiadamy.  W jednym przypadku nawet wręcz strollowali fanów. Mówiąc przed premierą, że pośród nagród jest "That Big one" na którą wszyscy czekają... wszystkim się oczy zaświeciły, że chodzi o walizke, czy dual silverballers... a itemem jest pałka o nazwie "The Big One" - nawiązująca do tuby z Hitman Contracts (poprzez kody).

Stworzyłem całą serię videosolucji dla wszystkich misji z statusem Silent Assassin / Suit Only.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.