Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Hitman (seria)

Polecane posty

Seria Hitman.... grałem w to całkiem niedawno [6 miesięcy temu]. Zacząłem od pierwszej części - skończyłem w połowie trzeciej.

Po obronie mam zamiar ukończyć trzecią część, aby następnie sięgnąć po zbliżającą się coraz szybciej czwartą część Hitmana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hitmana zacząłem pogrywać niedawno. Jak mówi 14 przykazanie zacząłem od jedynki a dwa dni temu skończyłem trójkę. Chciałbym nadmienić, że gra ta to gra pokoleniowa pokazałem ją ojcu wciągnął się, zaprezentowałem dziadkowi zafascynowany. Mimo iż Hitman nie każdemu może się spodobać to polecam tą grę ze względu na to, że jest to gra, która jest klasykiem gatunku FPP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż Hitman nie każdemu może się spodobać to polecam tą grę ze względu na to, że jest to gra, która jest klasykiem gatunku FPP.

Chyba TPP - z FPP, to ta gra ma tyle wspólnego co szachy z pokerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Hitman. Grałem tylkow dwójkę i ta gra stała się jedną z moich ulubionych gier w życiu. Spodobało mi się w niej to, że była inna niż wszystkie :].

Dokładnie. Grafika naprawde była znakomita, mimo iż grałem w grę ok. rok po premierze. Ostatnia misja czyli totalna rozwałka też była znakomita. Inna niż cała gra. Nie wiem jak mam to opisać. Hitman II to prawdopodobnie najlepsza gra, w jaką grałem w życiu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu został stworzony ten topic więc się wypowiem wink_prosty.gif. Ja prawdę mówiąc zacząłem od II części gry. Co odrazu mnie zachwyciło? Naturalnie grafika wink_prosty.gif. tongue_prosty.gif.

Ciekawe jak się będzie prezentować nowa część?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba TPP - z FPP, to ta gra ma tyle wspólnego co szachy z pokerem.

Gra jest rzeczywiscie legendą TPP, jednak chyba dwójka oferuje co prawda niezbyt dopracowany, ale zawsze tryb FPP.

Co do Hitmana, to jakoś nigdy mnie do tej gry nie ciągneło, jakoś wolałem Maxa. Jednak z nudów i przedewszystkim z baraku kasiorki zainstaluje sobie część pierwszą z CDA i podziele się z wami wrażeniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem we wszytstkie czesci. Najmniej w jedynke bo dostalem ja dopiero razem z CDA i w porownaniu z pozostalymi czesciami - mimo wszystko-wypada raczej najgorzej i nie chodzi tu tylko o grafike.

Do upadlego natomiast zagrywalem sie w czesc 2 :twisted:

I jestem z siebie dumny poniewaz 17/20 misji zaliczylem na Silent Assasin.

Nie udalo mi sie to jedynie w misji ostatniej [bo jak ? :P ], na proffesional przeszedlem tez ta w ktorej buszujemy po jakiejs podziemnej rosyjskiej bazie, w ktorej musimy uratowac jenca [dokladnie juz nie pamietam].

Dla mnie wiekszosc misji w tej czesci to po prostu majstersztyk - np. ta w ktorej trzeba zabic playboya siedzacego w dzakuzi - cudo :) - i to nerwowe wyczekiwanie zaraz po zabojstwie na nadjezdzajaca winde [hyhyh]

Kilka slow o technikaliach: Silent Assasin ma swietna symfoniczna muzyke Jespera Kyda co podkresla niesamowity i elegancki styl agenta 47, grafika tez robi wrazenie - szczegolnie podobal mi sie St. Petersburg, w ktorym czuc bylo chlod i rosyjska wodke ;]

Jedyne co mi sie nie podobalo to rag doll - jakis taki dziwny byl momentami. Postacie wyginaly sie tak jakby nie mialy kosci i stawow. Pare baboli bylo tez w grafice - obowiazkowo, gdy sie podchodzilo do sciany z jakims karabinem tudziez snajperka to lufa przez nia przenikala.

(wiem ,ze sie czepiam, ale troche to glupio wygladalo w porownaniu z reszta swietnej oprawy).

Po obronie mam zamiar ukończyć trzecią część, aby następnie sięgnąć po zbliżającą się coraz szybciej czwartą część Hitmana.

nie pożalujesz bo trojeczka to swietna mroczna historia przedstawiajaca Hitmana z zupelnie innej strony. Do tego niezle efekty specjalne i elektroniczna tym razem muzyka (ktora juz niestety nie jest tak dobra - przynajmniej dla mnie).

Ps. gdy tylko zobaczylem misje The Meet King - oniemialem z wrazenia - zdecydowanie jedna z najlepszych jesli nie najlepsza misja Hitmana3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. gdy tylko zobaczylem misje The Meet King - oniemialem z wrazenia - zdecydowanie jedna z najlepszych jesli nie najlepsza misja Hitmana3.

To była ta misja w rzeźni :twisted: Ojjjjj nakombinowałem się, aby dostać za tą misję najwyższą punktację.... ale udało się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ta misja w rzeźni Twisted Evil Ojjjjj nakombinowałem się, aby dostać za tą misję najwyższą punktację.... ale udało się

Hehe, ale satysfakcja gwarantowana. Tak na margnesie to Krol Miesa robi naprawde duze wrazenie :) - ciekawe czy potrafilby chodzic ?

Misje mimo iz skopiowane z jedynki (w ktora nie gralem zbyt dlugo) w trojce przybieraja calkowicie nowy wymiar. Fajnie , ze dodano sporo smaczkow w stylu duszenia ludzi poduszka :twisted:.

Fajna jest ta w angielskim dworze/willi . Jest cholernie rozbudowana i mozna ja przejsc na mnostwo sposobow- gdy zaczalem to nie wiedzialem za co sie najpierw zabrac - a ilosc saveow ograniczona ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheeep

Mhhh... Hitman... Ta gra od zawsze była na moim podium dla najlepszych gier w życiu. Gra zafascynowała mnie do tego stopnia, że nie spocząłem dopóki nie przeszedłem dwójki i trójki w 100% (na siliencie of course :)). Tobias Reiper to jeden z najbardziej wyrazistych bohaterów gier komputerowych. Uwielbiam scenę, gdy w dwójce otwiera szafę, ubiera swój garnitur i krawat, a z czarnej walizki wyciąga dwa Silverballery. Wszystko przy mrocznej muzyce Jespera Kyda...

A jeśli mówimy o muzyce, to powiem wam coś: W tym roku nauczycielka na muzyce kazała nam napisać wypracowanie - nie ważne o czym, ważne żeby było związane z muzyką. Napisałem oczywiście o soundtracku z Hitmana 2 :D. Do pracy dołączyłem płytę - dostałem 5 i nauczyciekla powiedziała mi, że mam dobry gust (kawałka słuchaliśmy na lekcji :D/ )

Naprawdę, ta gra powinna dostać Oskara za muzykę. Misje także genialne. IMO dwójka była zdecydowanie najlepsza, potem jedynka i trójka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pierwotny ;]

według mnie hitman 3 jest najlebszy te mroczne sceny aż ciarki przechodzą po plecach :lol: graficznie jest świetna ale powinni popracowac nad nia jeszcze według mnie 3 jest najbardziej erotyczną czescią hitmana ale 2 tez jest swietnaprzeszedłem ja na 100% jak i 1 w 3 moja ulubiona misja jest w hotelu w szczegulnosci kiedy duch wchodzi do pokoju lub gdy sie gapisz w lustro a on macha cos do ciebie znalazlem nawet błąd by go zobaczyc a nie gapiac sie w lusto ( musisz stanac miedzy wejsciem do sypialni a klopem i gapic sie na prysznic wtedy bedzie go widac) :roll:wszystkie czesci przeszedlem albo na profesonal lub na sillent assasin szkoda tylko ze w 3 nieda sie zbierac białych broni :x bo miecz chiński jest poprostu świetny uwielbiam nim czasem ludzi dzgac lub łopatą w willi 8) teraz czyekam tylko na hitmana 4 czyli hitman blood money ciekawe rzeczy mają tam sie dziac :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no, chyba jak skończę PSI-Opsa to się wezmę jeszcze raz za Hitmana. A wiecie dlaczego?? Bo grałem w niego na kompie bez głośników :/. I straciłem tyle wspaniałej muzy :(.

Mogliby wydać trylogię Hitmana ;]. Kupiłbym to z chęcią [w dwójeczkę grałem u kuzyna na wakacjach]

I niech mi ktoś powie, że gry ogłupiają. Przecież podczas przechodzenia dwójeczki nakombinowałem się najbardziej w życiu :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzel

czadowo jest być killerem :)

jedyne, co mi się nie podoba w Hitmenach to fakt, że nie można save'ować :D w dowolnym momencie

bo klimacik jest iście zabójczy...............

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez mozna save'owac w dowolnym momencie - jedynie liczba save'ow jest ograniczona stosownie do poziomu trudnosci. Dopiero na najwyzszym poziomie gra zapisuje sie po przejsciu misji :P

Ps. no chyba, ze miales na mysli jedynke - tam rzeczywiscie nie da sie saveowac :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzel
Alez mozna save'owac w dowolnym momencie - jedynie liczba save'ow jest ograniczona stosownie do poziomu trudnosci. Dopiero na najwyzszym poziomie gra zapisuje sie po przejsciu misji :P

Ps. no chyba, ze miales na mysli jedynke - tam rzeczywiscie nie da sie saveowac :P

dokładnie tak - chodziło mi o pierwszą część, bo wstyd się przyznać ale tylko z pierwszą częścią miałem do czynienia :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo miło wspominam gry z tej serii. Grałem w jedynkę i dwójkę i nie uważam, że był to czas stracony. Dla mnie wszystkie gry z tej serii to prawdziwa klasyka. A najnosza seria przygód Tobiasa Raipera zapowiada się na bardzo dobrą grę. A wracając do do dwóch piuerwszy częsci gry, szkoda, że nie można zrobić save w dowolnym momencie. Ale mimo wszystko grało mi się w te gry bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do do dwóch piuerwszy częsci gry, szkoda, że nie można zrobić save w dowolnym momencie. Ale mimo wszystko grało mi się w te gry bardzo dobrze.

argh! w dwojce dalo sie robic save'a w dowolnym momencie ! (co napisalem kilka postow wyzej)

-----------------

Ostatnio znowu zainstalowalem Silent Assasin :twisted: [uzaleznienie ciezko zwalczyc]. Oczywiscie juz po pierwszej misji stwierdzilem , ze musze przejsc cala gre jeszcze raz. W ogole pierwsza misja do tej pory byla niedoceniana przeze mnie.... teraz dopiero zdalem sobie sprawe, ze zalatwienie z garotki szefa wloskiej mafii i wyciagniecie go na dach jego wlasnej willi ma swoj urok. Przy okazji po zlikwidowaniu celu pojawia sie jeden z moich ulubionych motywow muzycznych z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czas się wypowiedzieć. Osobiście grałem w Hitmana: Codname 47, ale widziałem też Silent Assasin...

-------------------------------------------------------------------------------------

Hitman: C47

Pierwszy raz z tą grą się spotkałem jakieś 3-4 lata temu - zaraz po premierze. Jednak ja jej nie kupiłem, lecz mój kumpel. Pewnego razu przyszedłem do niego, i on akurat grał w Hitmana. Na początku nie wiedziałem w ogóle o co chodzi, ale w gruncie rzeczy miło się patrzyło jak dużo oferuje ta gra.... Minęło kilka lat i akurat tak się stało, że do jednego z numerów Cd-Action dodali Hitmana :D Byłem zachwycony, mój kumpel raczej nie(wydał na nią 99 zł :P ). Kupiłem więc CDA(jak zawsze, zresztą) i po powrocie do domu szybko zainstalowałem tą gierke i z niecierpliwością uruchomiłem.... Już menu główne wyglądało świetnie: ta krew spływająca po białym tle robi ogromne wrażenie. Na początku włączyłem gre na łatwym, potem samouczek ;) Po kilku minutach ukończyłem trening i ruszyłem do akcji. W pierwszej misji miałem duże problemy, nie wiedziałem że można wchodzić na dachy :lol: itp. Po pewnym czasie skapowałem się, że w Hitmanie jest TAK DUŻO możliwości eksterminacji ludzi... no cóż - przechodziłem misje aż do czasu "zablokowania" - była to misja w dżungli(baza narkotykowa). W tejże oto misji się poddałem - była za trudna ! A do tego brak możliwości zapisu gry... brrr. Po kilkunastu dniach prób usunąłem gre. Mijały dni, miesiące aż w końcu przyszło mi do głowy aby spróbować jeszcze raz... Zainstalowałem, i od razu grałem w misje :) No i znów doszedłem do misji "Say hallo to my...." ale tym razem się nie poddałem(!). Po ok. 100 próbach udało mi się.... byłem szczęśliwy :wink: Następne misje były jeszcze lepsze(Budapeszt) i trudniejsze(np. Rotterdam, ale ta druga misja). Ta gra ma.... taki 'specyficzny' klimat... genialny. Graficznie gierka stoi na wysokim poziomie(mimo swojego wieku) ;) No, a muzyka.... wspaniała....

-------------------------------------------------------------------------------------

Hitman 2: Silent Assasin

No cóż w dwójke nie grałem, ale ja widziałem też u kolegi :( A szkoda, że jej nie mam, wielka szkoda - z tego co widziałem to 2-ka jest jeszcze LEPSZA od jedynki. Grafika znacznie porawiona, lepsze AI i ogólnie wszystko jest better :) No i te genialne misje... np. ta na tym wierzowcu(chodzi się po gzymsie, a potem wchodzi się do apartamentu...)....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy ktos przeszedl na SA druga misje w Hitman Contracts. To ta w zimie, w ktorej zaczynamy na pokladzie jakiegos samolotu transportowego- ja sie tam gimnastykowalem , ale osiagnalem tylko proffesional.

---------------

A szkoda, że jej nie mam, wielka szkoda

To wrecz grzech ;)

No i te genialne misje...

Fakt - dwojeczka nie ma slabych misj. Sa tylko dobre i genialne :) (tak jak np. Invitation to a Party - misja perelka jakich jest wiele. )

--------------

Ma ktos moze jakies informacje o Blood Money oprocz tych , ze gra w ogole bedzie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie dzis zainstalowalem Contracts i musze powiedziec ze to byl strzal w dziesiatke. Wciagnelo mnie niesamowicie...Najbardziej podoba mi sie to (we wszyatkich Hitmanach) ze mozna gra przejsc na Sama Fishera i to jest piekna sprawa, alternatywne rozwiazania. Brak mi slow po prostu...Musze wiecej czytac :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mój kontak z Hitmanem (jedynka) to było demo z CDA. Nie potrafiłem tamtej misji przejść :) Jednak jakimś cudem zdecydowałem się na kupno wersji full. Grałem w tą częśc na zasadzie "totalnej rozpierduchy", więc niezbyt ciekawie wspominam te chwile...

Przyszła dwójka - rewelacja, grafika niezła i w ogóle. Tylko jedno sobue zawaliłem. Calą grę przechodziłem z solucją w łapie... Teraz żałuję, straciłem ogromną przyjemność grania... nawet jej nie ukończyłem...

I wreszcie pojawiła się trójka. Nieco poje**na fabuła, jakieś tam lokacje z jedynki i w ogóle. W tą częśc grąłem wytrwale, przechodząc wszystko (dobra, prawe, ostatnią misję skończyłem na expert) na Silent Assasin. Cudowne, zarąbiste pukawki ii reszta. Najmilej wspomninam tą część. Pokochałem skradanki (jeszcze oczywiście seria Spliner Cell) i tertaz czekam na Blood Money :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziki! Właśnie obejrzałem trailer z nowego Hitmana, jakie wrażenia? Powiem, że gra zapowiada się super! Jak zdąrzylem zauważyć będzie można brać zakładnika! (czyli kolesiowi przyłożyć guna pod szyje i zwiać), a także ukrywać ciała w kontenerze na śmieci! Nieźle! A jak spojrzałem na grafe, to mnie się wydaje, że silniczek ma dwójeczki, tylko trochę ulepszony. Jak niestety dobrze słyszałem to wpierw gra ma wyjść na PS2 :/, a potem na Xbox i PC, jak zwykle ci drudzy muszą czekać, może przynajmniej coś dopracują ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem pierwszą cześc Hitmana (w CDA był :D ), grałem w demo drugiej i trzeciej. Najbardziej przekonuje mnie druga. Sporo nowych innowacji, jak to w sequelu. No i oczywiście dużo sposobów na ukończenie misji. Zawsze :twisted: robiłem marsz na chama i wyżynałem wszystko dookoła, cóż później miałem rangę Psychicznego zabójcy czy jakoś tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...