Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin1821

steam sam sie wyłącza co parę minut

Polecane posty

Witam mam problem ze steamem otóż od wczoraj ciągle mi się steam wyłancza nie wiem czemu. Reinstalacji nie robiłem bo boje sie ,że usunie mi gry ze steam np.modern warfare 2 Wiecie czemu mi tak się dzieje ? Wujek google nie pomó :(

Na początek zacznij pisać po polsku. Zacznij korzystać ze słownika ortograficznego, lub chociaż spellcheckera. Temat przenoszę do bardziej odpowiedniego działu. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiepska sprawa, skoro nawet wójek gógl nie dał rady... Może, skoro się wyłancza, spróbuj włanczyć? Włancznikiem?

Gry ze Steam są przechowywane w katalogu \STEAM\steamapps\common. Przed deinstalacją Steama przekopiuj całą zawartość tego folderu w inne miejsce, potem wrzuć to do nowo zainstalowanego Steama, powinno działać ("powinno" - nie na 100%). Ale nie reinstaluj aplikacji póki co.

Wyłącz (op, pardon moi - "wyłancz") Steam, znajdź w jego katalogu plik ClientRegistry.blob i zmień mu nazwę, dodając np. jakiś fajny, poprawny gramatycznie przyrostek, dajmy na to "ClientRegistry.blob.gżegżułka". Teraz uruchom ponownie Steam, poczekaj aż się zaktualizuje. Potestuj, sprawdź, czy działa lepiej.

Jak nie, wędruj tutaj i zgłoś swój problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...