Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartek_ziom

Prawdopodobnie próba wyłudzenia hasła i loginu do konta Steam

Polecane posty

Witam!

Mój brat dostał wiadomość na steama od użytkownika o nicku: administracja steam o mnie więcej takiej treści: istnieje podejrzenie o użytkowanie przez pana/panią nielegalnego/pirackiego oprogramowania/gier na tym koncie steam. prosimy o podanie loginu i hasła w celu zidentyfikowania autentyczności gier/konta......

I w związku z tym mam pytanie do was: steam NIGDY nie powninni pytac o logi i hasło bo oni są administracją a 2 sprawa ze mam wszystkie oryginalne gry na steamie więc....

mam sprawe zgłosić na POLICJE czy co mam robić???? no bo wyczytałem na necie ze własnie w taki sposób okradają ludzi z kont...... a valve/steam NIGDY nie pytają o hasło i login

HELP ME PLEASE dobrzy ludzie

Przenoszę temat do odpowiedniejszego działu.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają prawa się pytać o login i hasło. Zwykły oszust jakiś.

Kiedyś pisał do mnie taki, że gry za free rozdają tylko muszę się na stronie zalogować na dane ze steama. Była to oczywiście jakaś podrobiona strona steama.

Zaraportuj do VALVE próbę wyłudzenia danych konta. Możesz to zrobić w profilu tego typa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden protip :

nigdy nie otwieraj linków od nieznajomych (znajomych też) które prowadzą na stronę Steama (a raczej idealną jej podróbkę), gdzie trzeba wpisać login i hasło - to pewna metoda na stratę konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...