Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

allman

Problem z zapisywaniem filmu w Windows Movie Maker

Polecane posty

Odświeżam temat, ponieważ pojawił mi się ten sam problem. Ten sam komunikat. Tylko mam Windows 7. 130GB wolnego miejsca na dysku, 250MB wymaganego do zapisania filmu i error. Nie wiem co jest grane, może ktoś już sobie z tym poradził?

Proszę nie podczepiać się pod cudze tematy i ich nie odświeżać. Temat wydzieliłem.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest nowością że WMM to słaby program - szczególnie wersja w XP.

Movie Maker dla Windows 7 jest w miarę dobry ale jeśli Ci się zacina - to zreinstaluj, jeśli to nic nie da to znaczy że masz za słaby PC. Jeśli chcesz w spokoju i stabilnie montować filmy to polecam Sony Vegasa już za 200zł jest chyba jakaś najtańsza wersja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo nie stać mnie na Sony Wegas. Myślę o nim, ale zawsze są jakieś ważniejsze wydatki :( WMM Działa o tyle dziwnie, że po podzieleniu materiału na krótsze części dało się go zapisać. Później z tych zapisanych fragmentów znów dało się posklejać jeden większy O.o Czyżby WMM mylił jednostki pamięci? Ten program coraz bardziej mnie zadziwia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czyżby WMM mylił jednostki pamięci?" Nie sądzę, po prostu nie radzi sobie z dużymi plikami. Na starym WMM były zacinki od samej liczby klipów, ten program potrafił się zaciąć po ułożeniu wideo z np. 10 napisów bez użycia żadnego zewnętrznego pliku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...