Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zannin

StarCraft 2

Polecane posty

Witam zainteresowanych wspólną grą w StarCraf 2 zapraszam do klanu The Black Division. Posiadamy własny teamspeak 188.165.154.251:3380 oraz strone internetową http://tbdclan.enjin.com Zainteresowanych zapraszam do składania podań na stronie i odwiedzenia teamspeak. :) Na ts powołujcie się na Nueforna. W klanie panuje miłą atmosfery zawsze jest z kim zagrać zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogos z kim moglbym pograc (kogos z wiekszymi umiejetnosciami ode mnie). Starcraft 2 bardzo mi sie podoba jednak gra samemu jest strasznie nudna. Jest ktos chetny pograc ze mna i ewentualnie mnie czegos poduczyc ? Moje umiejetnosci oceniam na braz/srebro jednak gra jakims cudem ulokowala mnie w zlocie. Niby utrzymuje sie na ok 50 miejscu, ale i tak bardzo duzo przegrywam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mam kilka pytań odnośnie SC do Ciebie z racji tego, że macie gracze spore rozeznanie w tym temacie :)

1. Czy w świetle nadchodzącego dodatku warto kupować samą podstawkę? Nie podoba mi się to, że zamiast po prostu dodać nowe jednostki, część zostanie wymieniona. Zamierzałem kupić podstawkę, ale może warto poczekać na trylogię?

2. Jak będzie z grami z osobami mającymi dodatek? Czy większość ludzi się przerzuci na HotS? Bo jeżeli tak to będzie lipa chcąc pograć po multi.

3. Ile mniej więcej osób gra w SC2? Chodzi mi o nasz region, żeby nie było to co w Diablo 3, że jest coraz mniej i liczba jest śmieszna (by nie doszło do sytuacji gdzie nie będzie nawet wielu znajomych do grania).

4. Ile mniej więcej osób gra na europejskim serwerze Battlenet w SC2?

5. Jak będzie z ligami? Czy profesjonalne ligi przeniosą się do dodatku, a tym samym podstawka nie będzie miała już oficjalnych lig? (coś jak SC1 bez dodatku?).

Z góry dzięki za odpowiedzi

pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W podstawkę nie zaszkodzi zagrać szczególnie jeśli chcesz poznać historię opowiadaną w singlu.

3. Nasz region czyli Polskę? W Polsce SC2 nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem jak powinno ale mimo to gra dużo ludzi.

4. Na europejskich serwerach gra masa ludzi, i nie ma się co martwić że zainteresowanie osłabnie.

Na resztę pytań nie znam odpowiedzi niestety. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Szukam osób do wspólnej gry w Starcraft 2 oraz dodatek Heart of the Swarm.

Jeśli chodzi o grę to dopiero zaczynam swoją przygodę z serią więc obecnie jestem newbie. :D

Dobrze gdyby osoba/osoby były na podobnym "etapie" lub ewentualnie wyższych w celu wprowadzenia mnie do gry i udzielenia kilku cennych porad. W każdym razie osoby zainteresowane proszę o kontakt na GG lub Skype.

GG: 7544426

Skype: shodan_pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mortaur

Shodan,a co byś chciał grać ? Klasyczną rozgrywkę czy UMS ? Jeśli UMS to mogę z Tobą z chęcią pograć na jakiś surviwalach :) Co do klasycznej rozgrywki to niestety nie gram tak, ponieważ jest za dużo nolifeów i wiem, że nie mam z nimi szans, a granie ze słabszymi nie kręci mnie zbytnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do duo, chodzi mi o kogoś kto ma poczucie humoru żeby się pośmiać bardziej niż coś poważniejszego zagrać (alee czasem nie zaszkodzi zagrać na poważnie)

Jako tako lama nie jestem i mam pewne doświadczenie, szybko się uczę :P

Jestem w 1v1 w złocie a w 2v2 w platynie (nie wiem jakim cudem :D)

Priv po więcej info :)

zazwyczaj gram wieczorami i czasem w południe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam kogoś do gry un/rank 2v2. Dawno temu w podstawce grałem Protossem (Gold). Kupiłem dodatek i zaczynam znów regularnie grać, ale Zergiem (niestety z marnym skutkiem - brąz po pierwszej grze rankingowej :D). Jeśli ktoś jest chętny, to zapraszam gg: 10796853.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...