Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zannin

StarCraft 2

Polecane posty

Nick: melee

Numerek: 568

Rasa: Terranie czasem Protosi

Gram we wszystko z ludźmi z forum CDA.

I czekam na zaproszenia do przyjaciół.

W sumie moglibyśmy zrobić ligę forum CD-Action w StarCrafta II dzięki BinaryBeast.com , mielibyśmy takiego własnego laddera.Co Wy na to ?

jeżeli nie trzeba będzie się zrzucać na serwer or sth to jestem za

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie moglibyśmy zrobić ligę forum CD-Action w StarCrafta II dzięki BinaryBeast.com , mielibyśmy takiego własnego laddera.Co Wy na to ?

Dość ciekawy pomysł, poszperałem trochę w necie i znalazłem fajną stronkę oferującą taką możliwość (z tego co widziałem to BinaryBeast pozwala tylko na organizacje turniejów, nie ligi), jeśli ktoś jest zainteresowany to byłbym wdzięczny gdyby zechciał dołączyć, paru "szybkich" ludzi się przyda, żebym miał możliwość przetestowania paru opcji.

Link dołączenia: http://www.fraggednation.com/join.php?type=1&compID=3101

Hasło: actionum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie dołączę pod nickiem Holy, żeby nie było większych różnic między nazwą profilu w StarCraftcie 2 i tą z ligi. Dodam się jak tylko raczą mi wysłać mail potwierdzający aktywację konta, ale zgłaszam chęć ewentualnego udziału w zabawie. Zawsze to przyjemniej grać z kimś znanym choćby z nicka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick możesz wybrać jaki chcesz, niekoniecznie taki sam czy nawet podobny do tego z gry (czyli najlepiej jakbyś utworzył z bratem osobne gry, bo i tak profil blizzardowski posłuży jako "platforma" do meczu), ten ladder nie łączy się z blizzardowskim, punkty są rozdawane za mecze organizowane w ramach właśnie tej tabeli, jest parę fajnych opcji jak wybór strefy czasowej, przypomnienie o meczu, wybór ilości rund czy unikalne nagrody, jakby zebrało się więcej osób to nic też nie stało by na przeszkodzie aby zorganizować turniej - dla którego też jest wspomaganie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dodałem serwer battlent jako główny (ale to chyba oczywiste) i parę map, teoretycznie opcja challange jest już dostępna, wybiera się godzinę (nasza strefa czasowa jest również ustawiona), wyzywający wybiera pierwszą mapę i viola. Sama rozgrywka to pojedynek do 3, ten kto pierwszy zgarnie 2 zwycięstwa - wygrywa całe spotkanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do wyzywania ligowych przeciwników na pojedynek, sama z siebie się liga nie rozkręci :) Wystarczy, że klikniecie challenge przy wybranym przeciwniku oraz wybierzecie odpowiednie parametry lub zaakceptujecie wysłane do Was wyzwanie poprzez wejście w ten link, wybranie zakładki annoucments i zaakceptujecie pojedynek wybierając drugą mapę :)

EDIT:

W razie problemów ze znalezieniem miejsca akceptacji wyzwania wchodzicie w ikonkę Challanges (górny prawy róg, druga od lewej, ew bezpośredni link tutaj), wybieracie (niższą) zakładkę Pending, następnie po prawej stronie w tabeli View klikacie lupę przy interesującym Was wyzwaniu. Powinno przerzucić Was do strony wyzwania, macie tam możliwość wybrania mapy na drugi pojedynek (Choose a Round 2 Map) ew, odrzucenia "rękawicy" (macie prawo do 3 odrzuceń w tygodniu).

To tylko wydaje się takie skomplikowane, naprawdę jeśli pójdziecie za instrukcją - traficie bez problemu ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zachęcę zwycięzców - bo przegranym to raczej nie będzie w smak - do zamieszczania powtórek gier gdzieś na forum. Zawsze to będzie milej zobaczyć w grze i skomentować na forum, aniżeli korzystając ze zwykłego tekstu, który nie wszystko uchwyci.

Powtórki z mojej gry z Reizenem. Krótkie opisy macie na stronie, ale jeśli nie chcecie stracić całej zabawy wynikającej z niewiedzy to proponuję je ominąć:

http://starcraft2reps.com/index.php?a=details&id=1783

http://starcraft2reps.com/index.php?a=details&id=1784

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Komandor

kod: 424

rasa szczególna: Protosi lecz mam jeszcze brata który gra na tym samym koncie i woli Terranow

miasto: Cze-wa

najchętniej gram w umsy, 1v1, 4v4 i trochę 3v3, ale uważajcie na ligę złota 4vv4, więcej tam noobow niż w lidze srebrnej , wiec jeśli masz okazje być w srebrnej to bądź w niej bo więcej będziesz miał frajdy, i więcej się nauczysz. chętnie bym przesłał ostatnia powtórkę gry, lecz szkoda oglądać, choć to liga złota lecz dla mnie to była najniższą liga jaka istnieje w sc2.

chętnie pogram z ludźmi z trochę większym doświadczeniem niż początkujący ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicki: Aron

Kod: 698

Preferowana rasa: Zergi, rzadziej protosi, prawie nigdy Terranie

Preferuje gry 2v2, czasem 4v4 albo 3v3. Zaczynam grać 1v1 a do FFA nawet nie podchodzę. Chętnie zagram jakiegoś co-opa.

Piszcie że jesteście z CDA.

Jeszcze się uczę grać ale idzie mi nie najgorzej. Czekam na maila i dołączę do ligi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, biorę się wreszcie na dobre za multi w SC2 - na początek parę zapoznawczych gierek w forumowym gronie. Podaję zatem namiary na moje ID i proszę o zaproszenia do znajomych. Grać możemy już od dziś, wystarczy tylko cynk i voila.

Nick: YAPER

Numer: 247

Dodatkowo xfire: yaper

Zapraszam, pododawałbym Was do listy znajomych, ale z poziomu przeglądarki nie wiem jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...