Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buczek93

STEAM i zakupy on-line

Polecane posty

Witam - tak jak w temacie szykuje się do kilku zakupów via Steam. Z tego co wyczytałem w necie, system sam przelicza złotówki na euro wg. aktualnego kursu. Mam jednak pytanie, czy kupowanie gier z polskiej karty (dokładnie nie wiem jaka, bo jeszcze jej nie dostałem) nie grozi bananem ? I czy jest to w ogóle możliwe bez jakiegoś omijania przepisów ?

No i jeszcze jedno - czy steam ma coś takiego jak koszyk użytkownika ?

Jakiś czas temu przeglądałem oferty, kilka mnie zainteresowało, więc siup do koszyka. Dzisiaj bezskutecznie próbuje je znaleźć (w korzyku, rzecz jasna). Wyparowały, czy to kwestia koszyka, który jest traktowany jako TEMP ?

Z góry dzięki za pomoc :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszyk jest traktowany jako tymczasowy, to prawda. O wiele wygodniej jest wrzucać na wishlistę, dostępną z poziomu społeczności. Co do płatności - przejdzie dowolna karta do płatności internetowych, niekoniecznie kredytowa. Jeśli takowej brak, pozostaje płatność PayPalem, niestety mniej korzystna ze względu na długi czas oczekiwania na pojawienie się pieniędzy na rachunku oraz mało korzystny kurs wymiany. Kurs Steamowy nie jest mi znany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli PayPal jest raczej nienajlepszym rozwiązaniem ?

Może mają jakiś nr konta bankowego, na który możnaby posłać pieniądze z pominięciem tego sys ?

W Steamie możesz płacić kartami kredytowymi,

MasterCard

VISA

American Express

JCB

Discover

PayPal jest najlepszym rozwiązaniem!!

Załóż konto PayPal i

powiązać kartę kredytowa z pajpalem i mozna spokojnie kupowac

P,S

Jak będziesz kupywał z różnych kart kredytowych

mogą zabanować konto ! a tak zawsze kupujesz z PayPal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz kupywał z różnych kart kredytowych

mogą zabanować konto ! a tak zawsze kupujesz z PayPal

A to z jakiej racji? Możesz przybliżyć, wedle jakiej zasady ktoś może pozbawić mnie konta i gier znajdujących się na nim tylko dlatego, że mam kilka kart kredytowych?

Osobiście zawsze płacę zwyczajnie tą kartą, która powiązana jest z kontem, na którym w danej chwili mam jakieś środki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz kupywał z różnych kart kredytowych

mogą zabanować konto ! a tak zawsze kupujesz z PayPal

A to z jakiej racji? Możesz przybliżyć, wedle jakiej zasady ktoś może pozbawić mnie konta i gier znajdujących się na nim tylko dlatego, że mam kilka kart kredytowych?

Osobiście zawsze płacę zwyczajnie tą kartą, która powiązana jest z kontem, na którym w danej chwili mam jakieś środki.

Np.karty na wirtualne Karty visa ,na Karty na jnne nazwisko ,

możesz być podejrzany o pranie brudnych pieniędzy ,o kradzież kart kredytowych

P.S

Zakupy w steam ,katy kredytowe weryfikuje bot

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...