Jump to content
Sign in to follow this  
mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy ogólny, pytania i dyskusja

Recommended Posts

Wrażenia po 2. kolejce: wyniki znowu nieprzewidywalne i do jednopunktowego dorobku dopisuję kolejne oczko ;) Może w typerze ligi angielskiej będzie lepiej :)

A u mnie na odwrót - gdyby nie 2 gole pod koniec meczów (Lech - Zagłebie i Jagiellonia - Lechia ) to w każdym z meczów miałbym co najmniej jeden punkt. No ale na pewno wygląda to lepiej niż 1 punkt po 1 kolejce. No i Gieksa rozwaliła Podbeskidzie, z czego jestem dumny :)

Muszę przyznać, że trochę się przejechałem. Myślałem, że Diaz nie zagra, a ten jednak wystąpił i w ostatnich minutach uratował 3 punkty zespołowi z Wrocławia. Takiej demolki na Łazienkowskiej nie spodziewałem się, podobnie jak tej w Bełchatowie. W pierwszym przypadku błysnęli Serbowie, w drugiej instynkt strzelecki Łotysza. Jaga mimo słabego meczu nie musiała go przegrywać, ale rozpoczęła zmagania od błędu bramkarza, bo tak trzeba nazwać "wyplucie piłki" przed siebie. Na PGE Arena wynik powinien być przeciwny niż ten, który typowałem-to jak pudłował Niedzielan i spółka wołało o pomstę do nieba. No, cóż może w nowej kolejce lepiej pójdzie :) .

Ja póki co cieszę się ze swojego prowadzenia, ale optymistą jednak nie jestem, w poprzedniej edycji dominowałem przez około 3 miesiące, aby potem wypaść całkowicie poza podium ;) Na chwilę obecną za wiele o wszystkich zespołach też powiedzieć nie można, w moich typach jak na razie, wciąż większą rolę odgrywają jednak sympatie.

Edited by Breados

Chciałem się zgłosić na typowanie(być może spóźnione), ale zastrzegam że może nie wszystkie kolejki uda mi się obstawić :tongue:

Chcę sie zapisać. Chociaż dwa juz typowałem.

Chociaż taki przed start mnie sprawdzi.

Edited by tom615

O ile dobrze wiem w środę gra Legia z Zagłębiem za pierwszą kolejkę. Czy wyniki będą brane z pierwszych typów, będzie możliwość do nowych typów czy ten mecz jest niedoliczany ??

Mam nadzieję, że można również zmienić typ na mecz Legii i Zagłębia, bo moje 1-1 z początku rundy, dzisiaj wygląda dość kuriozalnie ;)

Dzięki za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanko. Jeżeli chcę zmienić wynik to zedytować pierwszego posta czy napisać nowego z samym wynikiem (bo wyniki następnej kolejki obstawię jak zwykle w czwartek wieczorem) ??

Najlepszym typującym w naszej rodzimej T-Mobile Ekstraklasie okazał się RedEvil zdobywajac 198 punktów. Gratulujemy :) . Chciałbym również podziękować wszystkim uczestnikom zabawy, którzy zostali z nami do końca, a także chciałbym wyrazić nadzieję, że w przyszłym sezonie znów zobaczę starych wyjadaczy w akcji. Największe jednak podziękowania składam w ręce Diacona, który prowadził zabawę przez cały sezon i dzielnie zliczał nasze punkty.

Mam nadzieję, że mimo rezygnacji z prowadzącego ujrzę Cię jako uczestnika. Mamy co prawda wakat na tym stanowisku, ale będę się nim przejmował dopiero przed następnym sezonem.

Zapraszam wszystkim na wzięcie udziału w typerze Euro 2012.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.