Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy ogólny, pytania i dyskusja

Polecane posty

A u mnie na odwrót - gdyby nie 2 gole pod koniec meczów (Lech - Zagłebie i Jagiellonia - Lechia ) to w każdym z meczów miałbym co najmniej jeden punkt. No ale na pewno wygląda to lepiej niż 1 punkt po 1 kolejce. No i Gieksa rozwaliła Podbeskidzie, z czego jestem dumny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że trochę się przejechałem. Myślałem, że Diaz nie zagra, a ten jednak wystąpił i w ostatnich minutach uratował 3 punkty zespołowi z Wrocławia. Takiej demolki na Łazienkowskiej nie spodziewałem się, podobnie jak tej w Bełchatowie. W pierwszym przypadku błysnęli Serbowie, w drugiej instynkt strzelecki Łotysza. Jaga mimo słabego meczu nie musiała go przegrywać, ale rozpoczęła zmagania od błędu bramkarza, bo tak trzeba nazwać "wyplucie piłki" przed siebie. Na PGE Arena wynik powinien być przeciwny niż ten, który typowałem-to jak pudłował Niedzielan i spółka wołało o pomstę do nieba. No, cóż może w nowej kolejce lepiej pójdzie :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co cieszę się ze swojego prowadzenia, ale optymistą jednak nie jestem, w poprzedniej edycji dominowałem przez około 3 miesiące, aby potem wypaść całkowicie poza podium ;) Na chwilę obecną za wiele o wszystkich zespołach też powiedzieć nie można, w moich typach jak na razie, wciąż większą rolę odgrywają jednak sympatie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym typującym w naszej rodzimej T-Mobile Ekstraklasie okazał się RedEvil zdobywajac 198 punktów. Gratulujemy :) . Chciałbym również podziękować wszystkim uczestnikom zabawy, którzy zostali z nami do końca, a także chciałbym wyrazić nadzieję, że w przyszłym sezonie znów zobaczę starych wyjadaczy w akcji. Największe jednak podziękowania składam w ręce Diacona, który prowadził zabawę przez cały sezon i dzielnie zliczał nasze punkty.

Mam nadzieję, że mimo rezygnacji z prowadzącego ujrzę Cię jako uczestnika. Mamy co prawda wakat na tym stanowisku, ale będę się nim przejmował dopiero przed następnym sezonem.

Zapraszam wszystkim na wzięcie udziału w typerze Euro 2012.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...