Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy ogólny, pytania i dyskusja

Polecane posty

No, pewnie. Castiel sprawił sobie patent na organizowanie typera ekstraklasy. Ciekawe jak można komuś ukraść pomysł jeśli się o nim nic nie wiedziało. Owiec, na pewno Stefan ściągnął po chamsku znakomity wynalazek. BTW, macie podpisaną jakąś umowę na wyłączność z PZPN-em czy Ekstraklasą SA? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jako pierwszy we wsi miałem w domu internet. Potem sobie wszyscy założyli, chamy jedne. Jak tak można?

Tak serio - organizacja tego przez modów na pewno daje większe zainteresowanie - nie każdy zagląda na twojego bloga, ja np. nic o typerze nie wiedziałem, bo blogi mnie mało interesują. Tutaj na pewno zapisze się sporo osób, poza tym jest przewidziana nagroda.

Zawsze pozostają ci inne ligi, bo tutaj będzie typowana tylko Ekstraklasa ;)

P.S. Poza tym kto ci broni dalej to prowadzić? Skoro uważasz, że masz jakieś lepsze pomysły, może jakieś urozmaicenie, to próbuj. Nie jest powiedziane, że Turambar będzie bany dawał za nie zapisanie się do jego typera. Równie dobrze może się okazać, że u ciebie niektórzy ludzie zostaną, bo np. już się przyzwyczaili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kto broni Wam typować np. ligę angielską, czy też hiszpańską lub jaką tam chcecie, a Castielowi i nam zostawić ekstraklasę i I ligę ?

Tu chodzi po prostu o chamstwo. W to, że modzi nie widzieli o typerze nie uwierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze może się okazać, że u ciebie niektórzy ludzie zostaną, bo np. już się przyzwyczaili.

...a tu przyszli kuszeni tajemniczą nagrodą :>

Ktoś powyżej napisał, że typer nie jest nowością. No tak, ale nie lepiej żeby typowano tutaj ligi zdecydowanie lepsze? Ekstraklasę wtedy można zostawić na wyłączność na blogach, gdzie się przyjęła. Po co komu dwa takie same pomysły...

Ze wszystkich lig świata akurat na forum najbardziej typerować chce się naszą rodzimą :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgapienie pomysłu. Rzeczywiście wielkie nowatorstwo zrobić ligę, w której premiuje się punktami poprawne wyniki. Grałem już podobne rzeczy dotyczące NBA, na stronie premierleague jest oficjalna gra I know the score, w której obstawia się dokładne wyniki meczów. Nikt nie miał pojęcia o tym pomyśle. Ja mogę powiedzieć za siebie, że nie miałem żadnej chęci bawić się w coś takiego na jakimś blogu. W ogóle to cała ta dyskusja to śmiech na sali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kto broni Wam typować np. ligę angielską, czy też hiszpańską lub jaką tam chcecie, a Castielowi i nam zostawić ekstraklasę i I ligę ?

To typujcie sobie na blogach w swoim gronie, ale może niektórzy wolą tutaj :)

Jakos nie przepadam za modami i chcialbym typowac u Castiela :]

No to nie rozumiem w czym problem. Stefcio ani Tur nie napisali, że nie wolno.

Ze wszystkich lig świata akurat na forum najbardziej typerować chce się naszą rodzimą :>

Bo mamy na forum kibiców różnych lig zagranicznych, ale to nasza rodzima jest ogniwem łączących wszystkich. Ja czy Eagle wolimy hiszpańską, ...AAA... i Elev8tor angielską, ArturMilan i Sandro włoską. Ja np. Serie A bym chyba nie typował, bo średnio się na niej znam i mnie nie interesuje. Natomiast ligę polską jako tako każdy zna, więc oczywistym jest pomysł, żeby najpierw spróbować typować ją, a potem wprowadzić inne, jeśli pomysł się przyjmie.

Tutaj chodzi o zwyczajne odgapienie pomyslu.

Typer internetowy jest chyba na każdym większym forum i Castiel na pewno nie jest jego twórcą :P

Jak Castiel pierwszy to zrobil i cieszylo sie to popularnoscia...

Ja np. nic o tym typerze nie wiedziałem, więc chyba słaba ta popularność. Na blogi nie wchodzę, więc wolałbym się pobawić w takie coś na forum.

Zresztą, tak jak wyżej, niech się moderatorzy wypowiedzą :)

@down,

jasne, jak pomyślę o tej willi na Hawajach, którą obiecali nam modzi za wygraną, to jakoś nie mogę się przekonać do bloga Castiela ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że typer na forum daje większe możliwości. Szkoda, że nikt z moderacji nie pokusił się o podpytanie Castiela o jakieś rady, pomoc, bo na pewno chłopak chętny by pomógł. W poprzedniej edycji sprawnie tym zarządzał. I co najważniejsze, przekonalibyście Castiela to razem z nim mielibyście 15-20 chętnych do zabawy.

Z mojej strony raczej możecie spodziewać się typów. Co prawda na pierwszym miejscu dla mnie jest ten blogowy (w końcu to tam zaczynałem karierę "typerowicza"), ale co szkodzi przekopiować typy tutaj. ;)

BTW

Szkoda, że dopiero przy okazji typera z nagrodami dowiaduję się jak dużo osób jednak interesuje się naszą ekstraklasą. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko chciał zeby pomyslodawcy sie wypowiedzieli. bo po postach niektorych userów to mi sie śmiać chce...

Mi się śmiać chce z Ciebie(bez urazy) i wielu innych wypowiadających się tutaj smarków, których pierwszy raz widzę na forum, a nagle zlecieli się tutaj z wielkim pieniackim oburzeniem. Raz, że forum daje większe co do typera Ekstraklasy możliwości, a dwa, że nikt wam nie broni pozostać na blogowym typerze, w ogóle to widzę że dla Castiela niemal cały świat się zawalił :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem spokojny, ale do czasu. Plagiat to bardzo poważne oskarżenie, więc lepiej ugryź się w język zanim coś napiszesz. Niektórym nagłe ocieplenie za bardzo w główkę przegrzało i tym będę tłumaczyć to zachowanie i nie będę wyciągał konsekwencji.

Typer, który organizuję miał powstać już bardzo dawno temu, ale jak zwykle nigdy to czasu nie było, bo niestety moderatorzy mają inne, ważniejsze rzeczy na głowie do robienia na forum. Akurat teraz znalazło się trochę czasu, a przerwę ligową wyznaczył mundial, więc z zabawą ruszyliśmy. Jeżeli komuś nie odpowiadają zasady oraz to, że konkurs jest prowadzony przez moderację, to niech po prostu w nim nie uczestniczy. (Chwalić się nie będę, bo nie ma czym, ale to moja inicjatywa, a z racji dużego przedsięwzięcia jakim jest prowadzenie takiego turniej poprosiłem Turambara do pomocy-osobę, które opiekuję się działem sportowym, więc co złego to nie on). Nikogo na siłę nie zmuszamy, a wręcz przeciwnie. Chcemy, żeby kibiców piłki nożnej nie kojarzyło się jako kiboli i "znawców wszystkiego", ale osoby lubiące ten sport i pragnące wykazać się wiedzą, przewidywaniem, a przede wszystkim chcące dobrze się bawić. Jedną z zasad będzie argumentacja typu, by nei były to bezmózgie obstawienia, a wymagały trochę od piszącego. Właśnie taki cel ma ta zabawa. Z drugiej strony zachęcamy do udziału w naszych zabawach w GwS typu. Puchar FA w Hattrick czy udział w Fantasy Premier League. O blogu Castiel nie wiedziałem, ale jeśli jest to dobrze. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ktoś typował w obu miejscach. Jeżeli turniej wypali i będą chętni kolejnej edycji, to prawdopodobnie pomyślimy o utworzeniu typerów popularnych lig. Póki co zachęcamy chętnych do wspólnej zabawy :) .

Ps. Proszę tutaj bez wzajemnych docinek i kłótni. Nie chcemy tego na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem spokojny, ale do czasu. Plagiat to bardzo poważne oskarżenie, więc lepiej ugryź się w język zanim coś napiszesz. Niektórym nagłe ocieplenie za bardzo w główkę przegrzało i tym będę tłumaczyć to zachowanie i nie będę wyciągał konsekwencji.

Ja nie oskarżam o plagiat, tylko napisałem ze podchwyciliście mój pomysł. Ale to juz nie wazne. Nich sobie bedą dwa typery. Jak dla mnie koniec sprawy. Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...