Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Heroes of Might and Magic 3

Polecane posty

No to powinno byc ok, zobaczymy. Pozostaje kwestia godziny (jesli dzisiejszy dzien pasuje) ja obstawiam 18:oo lub pozniejszą. Czasem popoludniu znikam na trochę, a nie chcę wyskoczyc w srodku gry z tekstem "Sry, musze isc..." :P

Dobra, niech będzie dzisiaj 18... tylko niech mi ktoś przypomni na gg, bo znając mnie, to obudzę się za trzy dni z przeczuciem, że znowu o czymś zapomniałam :P

Nie no, i tak pewnie będzie wesoło, bo ostatnimi czasy mam pewne kłopoty z netem, któremu zdarza się nagle a nieoczekiwanie zdechnąć, więc będziecie musieli poczekać, aż sobie powrzeszczę na nieszczęsnego dialera i zmuszę go znowu do roboty :P

EDIT: Chim nie może o 18, przekładamy na 20 (z minutami). Więc - kto gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się piszę.Nie przepuszczę okazjii dokopania Yenefer w H3 :twisted:

A wiesz, że istnieje coś takiego, jak Valium...? Proponuję, żebyś wziął przed partyjką dawkę optymalną, żeby ta ślina i piana w kącikach ust zniknęła.

Btw - YenNefer. Doubbled 'n'.

jeżeli coś się jeszcze zmieni w terminie to moje gg: 6592305.Jestem często niewidoczny.

Z jaką rozkoszą zadbałabym, żebyś się nie dowiedział o ewentualnej zmianie terminu... Ale, miałam być miła. Ok, smile - :) (zobaczymy, kto będzie miał banana na twarzy jutro ^^ )

Ale, ale, coś mało graczy nam tu wychodzi... Nie wierzę, że nie chcecie grać w HoMM3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yennefer, ten się śmieje,kto się śmieje ostatni :wink:

A na gg to nie masz odwagi nawet nosa wychylić... Gratulacje za brawurę. Zresztą, zdaje się, że miałeś do mnie nie pisać? FA to też dotyczy.

Dobra, koniec bezczelnych offtopów - jeszcze 4 godzinki czekamy na graczy... nie może być nas tak mało :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się spóźniłem, tzn za późno dostrzegłem ten topic. Oczywiście też jestem chętny na grę, ale pewnie na dzisiejszy mecz jest juz za późno, dlatego od razu pisze się na następną partię. Mam wszystkie dodatki i gram z SoD. Oczywiście orginalne. AB i SoD kupiłem razem w jakimś packu. Jak będzie ustawiany następny mecz prosiłbym o kontakt na priva, albo gg.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yennefer, ten się śmieje,kto się śmieje ostatni :wink:

A na gg to nie masz odwagi nawet nosa wychylić... Gratulacje za brawurę. Zresztą, zdaje się, że miałeś do mnie nie pisać? FA to też dotyczy.

Dobra, koniec bezczelnych offtopów - jeszcze 4 godzinki czekamy na graczy... nie może być nas tak mało :?

Hmm,to chyba raczej tyczy się Ciebie bo na gg nie jesteś już taka arogancka.I to TY miałaś przestać spamować.Koniec kropka.Za offtopy jeszcze się nam dostanie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się spóźniłem, tzn za późno dostrzegłem ten topic. Oczywiście też jestem chętny na grę, ale pewnie na dzisiejszy mecz jest juz za późno, dlatego od razu pisze się na następną partię. Mam wszystkie dodatki i gram z SoD. Oczywiście orginalne. AB i SoD kupiłem razem w jakimś packu. Jak będzie ustawiany następny mecz prosiłbym o kontakt na priva, albo gg.......

Nadal jeszcze chętni są mile widziani, jak na razie mamy pięciu (sześciu?) graczy, włączając mnie i Chima... nadal są jeszcze dwa miejsca, gdyby ktoś miał ochotę :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, przykro mi... za późno :?

Następnym razem na pewno się załapiesz ;) W każdym razie ja chyba zajmę się samą organizacją, bo moja wersja naturalnie nie zgadza się z wersjami innych i figa z grania (więc cóż innego mam do roboty?) :P

Rany, czuję się jak anioł-stróż... zorganizowałam coś dla kogoś bez korzyści dla siebie, nawet, jesli niechcący... nieprawdopodobne! :lol2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa, czy to źle ? Raczej nie :P Więcej takich ludzi na świecie...Bezinteresowna pomoc to coś co niezwykle rzadko się obecnie spotyka ^^

A co do grania to też się nie załapałem...Moj H3 twierdził z uporem maniaka, że serwer o podanym IP nie istnieje i kupa :)

Jeśli chodzi o wersje gry...yennefer, mozesz kupic caly pakiet w klasyce za 19zł, tzw. Złotą Edycję :] Wtedy wersje się zgodzą i bedzię git ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa, czy to źle ? Raczej nie :P Więcej takich ludzi na świecie...Bezinteresowna pomoc to coś co niezwykle rzadko się obecnie spotyka ^^

Rany, ale ja to niechcący zrobiłam! :P Anyway, tak w ogóle miał to robić Chimek, lecz za daleko rowerek go poniósł... :lol2:

A co do grania to też się nie załapałem...Moj H3 twierdził z uporem maniaka, że serwer o podanym IP nie istnieje i kupa :)

Jeśli chodzi o wersje gry...yennefer, mozesz kupic caly pakiet w klasyce za 19zł, tzw. Złotą Edycję :] Wtedy wersje się zgodzą i bedzię git ;p

Czy ja wiem... może lepiej pozostać przy organizacji? :lol2: Nie no, może się w końcu zbiorę w sobie i kupię... w zasadzie to bardzo bym sobie chętnie pograła, ale cóż... bywa i tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak tą wersje sprawdzić ?!

Gdzie to pisze ?!

btw.Ty jaką masz ?!

Kliknij plik exe. i przejdz do zakładki wersja i tam będziesz wersja pliku. Również w grz możesz zobaczyć jaką masz wersje. Musisz zmienić paletę kolorów na 16b, potem po odpaleniu Homm3 wcisnąc f4 i zobaczysz w info wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pierwotną, pierwszą edycję H3 z dodadkami (kupiłem w 2000 roku) i moja wersja to 3.1. Wersja z eXtra klasyki to 3.2. A więc są dwa jedno wyjścia- albo Ci z 3.1 muszę ściągąć patcha, albo Ci z 3.2 muszą sobie załatwić starszą wersję :P Takie życie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...