Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Heroes of Might and Magic 3

Polecane posty

Ja bardzo chętnie bym pogłał (praktycznie w każdy dzień tygodnia :P) ale jest jeden problem-ja mam HoMM3 z dodatkami (PL), ale tą "pierwszą" edycję (tą z 1999r. wydaną na nasz rynek przez IMGroup (Cenega) i nie wiem czy ta wersja będzie chodziła w parze z tą wydaną przez CDProjekt.Prosiłbym o szybką odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soreks za offtopa ale mialem nie za dobry kontakt z gierrka.Gralem z 4 lata u kumlpa wlasnie w 3 czesc.Teraz sam z nudow nabylem trojke po polsku.Moze mi ktos polecic jakies dobre FAQI albo strony o HoMMIII???Szukalem of koz na googlach ale pelno badziewi z forum mi wyskakuje a nie tego szukam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycję nie do odrzucenia - w najbliższym czasie, kiedy tylko Chimek będzie wolny od egzaminów, jak sam rzekł, zagrajmy sobie w kombinacji ja i on w sojuszu przeciwko Wam wszystkim :) Jeżeli ktokolwiek ma ochotę wkroić mi w dupsko (a nie wątpię, że jest tu takich mnóstwo), proszę bardzo. Spróbować w końcu nigdy nie zaszkodzi :twisted: Ale czy się uda, to już jest osobna kwestia ;)

Więc któż by miał ochotę na partyjkę albo dwie? Najlepiej oczywiście SoD, ale AB też nie pogardzim :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuuuuudzie, naprawdę nie chcecie grać w HOMM3? No dalej, nikt nie zgłasza posta, czyli mam myśleć, że macie w d** herosów? Dalej, piszcie!

Spokojnie, poczekamy, aż Chim wygospodaruje trochę czasu i na pewno się gracze znajdą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam H3, ale w tej chwili tylko edycję z Ekstra Klasyki, czyli wszystko w jednym na 2 CD... Z tego co pamietam nie mogłem grac w sieci z posiadaczami innych edycji...

Miałem kiedyś wszystko w oddzielnych pudełeczkach, ale jak to w życiu bywa - zostały same pudła :]

Mała, szybka mapka :)? Nie, lepiej wziąc XXL i grac 2 dni >:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,a jakby tak krótka partyjka bez Chimka? :lol: No pliiiz, jedna szybka mapka!

Never, never, bez Chimcia nie ma :P

A tak poważnie, to... teraz nic, tylko się zgadać i grać, panowie, grać, boć oto Chim strikes back i nie widać żadnych przeciwwskazań... przynajmniej ja nie widzę, ale ja ślepa sklerotyczka, więc... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, chyba, że zagracie beze mnie (przypuszczam, że chętnie) :P

Nie chrzań :P

Ja mogę codziennie (popołudniu, wieczorem), tylko mi napiszcie jakie macie wersje H3 żebym sobie nadziei nie robił zbyt dużej. Jeżeli nie edycje z klasyki to odpadam na 90% ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, chyba, że zagracie beze mnie (przypuszczam, że chętnie) :P

Nie chrzań :P

Dobra :P

A co do wersji... ja mam RoE i AB PL oryginalnie, jeszcze z czasów, kiedy na gry były wieeelkie, cieszące oczy pudła :P Natomiast SoD przyplątał mi się z eXtra klasyki... no to co - zmówmy się wreszcie na jakiś konkretny termin, wersję, graczy i mapę, co...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym pograł ale nie wiem jak dokładnie prze TCP/IP grać

Info for all.

Klikasz na "Multiplayer", potem na "TCP/IP". Potem

a) jeśli zakładasz grę, klikasz na 'host', a potem wybierasz mapke itp. Musisz podać koledze adres IP (on będzie na górze napisany, w trakcie zakładania sesji HOMM)

B) jeśli dołączasz się, klikasz na "search" i wpisujesz numer IP, który podał kolega. Jeśli się podłączysz - jest ok. Jeśli nie - nie ma co dalej próbować;]

Pomaga też wciśnięcie F4 - gra wtedy działa w okienku i można gadać via gg i tak dalej.

---

Info nr 2. Ja posiadam Złotą Edycję HOMM III - czyli RoE,AB,SoD w jednym packu. Nie pamiętam jaka to wersja, ale najlepiej mieć taką samą jeśli chce się grać. No i oczywiście i tak jest to metoda prób i błędów, gdyż niektóre połączenia inetowe się wzajemnie nie wykrywają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to tak -> Edycja z Extra Klasyki (bo innej nie mam ;P), termin - tak jak pisałem - codziennie. Mapa ? Zależy od liczby osób, moze byc L lub XL , mi to naprawde obojętne.

Pytanie tylko , czy yennefer będzie mogła dołaczyc na swojej starej, pudełkowej wersji :/ Niby żadnych patchy nie było do H3, ale jednak może wywalic błąd, że wersję się nie zgadzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko , czy yennefer będzie mogła dołaczyc na swojej starej, pudełkowej wersji :/ Niby żadnych patchy nie było do H3, ale jednak może wywalic błąd, że wersję się nie zgadzają.

SoD mam z extra klasyki, o ile dobrze pamiętam... taak, dobrze pamiętam. Nie powinno być problemów (mam nadzieję), o ile gramy przez SoD...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powinno byc ok, zobaczymy. Pozostaje kwestia godziny (jesli dzisiejszy dzien pasuje) ja obstawiam 18:oo lub pozniejszą. Czasem popoludniu znikam na trochę, a nie chcę wyskoczyc w srodku gry z tekstem "Sry, musze isc..." :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...