Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Heroes of Might and Magic 3

Polecane posty

Zabrakło prądu... na całe dwie godziny... Sorry Vuko, ale skąd mogłem wiedzieć, że tak będzie? Akurat, gdy sie wszystko rozkręcało, w całym bloku brakło prądu... jeszcze raz sorki, mam nadzieję, że się tak więcej nie stanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmiaru - wpadła w moim poście pomyłka. Miałem na myśli mapę rozmiaru M (średni), nie S (mały). Czasem mi się myli... ;)

Zio, Vuko, na pewno w te kilka godzin się wyrobię. ;) No i jaki scenariusz rozmiaru M proponujecie?

Fajnie, mam dwie potyczki sieciowe w dwa dni... Będzie się działo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirius, Vuko, Zio, nasze potyczki zbliżają się wielkimi krokami. I właściwie wszystko ustaliliśmy. No, prawie. ;)

Sirius - co powiesz na to, żebyśmy grali na twoim IP? A ustalenia są takie, jakie przyjęliśmy wcześniej.

Zio, Vuko - jaki scenariusz wybierzemy, to ustalę dopiero w sobotę. Wcześniej nie będę gry instalował. ;) A co do IP, to jest jak przedtem: gramy na moim. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wczorajsza potyczka znowu nam nie wyszła. Sirius, wiesz na pewno, że jesteśmy umówieni na 3 lutego o godz. 16:00.

I wiadomość do Vuko i Zio - znalazłem jakiś niezły scenariusz. Jeżeli chcecie, żebyśmy nie grali z botami, to weźmy scenariusz "Król bólu". Trzech graczy i wszystko gra. 8)

Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz to mówisz? Dość ciężko jest wybrać jakiś scenariusz w tym czasie (a może i się da...). Tym bardziej, że nie znalazłem żadnej mapy L na tylko trzech graczy, bez botów. Więc jaki wybierzemy? Mam propozycję scenariusza, jest on dla sześciu graczy - "Odwrót mnichów".

Więc zostajemy przy mapie M czy wybieramy scenariusz rozmiaru L? Mnie bardziej pasuje scenariusz "Król bólu", który wybrałem przedtem.

A to IP na pewno prześlę wam obu gdzieś o 15:50. A o 16:00 gramy. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie temat ten zostaje reaktywowany. Jestem już gotowy do gry w Heroes III w sieci. To dlatego, że znalazłem przyczynę problemu z połączeniem się. Jaką - nie będę już opisywał (chyba że chcecie :)).

Do wszystkich tych, z którymi miałem zagrać w sieci w Heroes III, a się nie powiodło - kiedy gramy? Ja tam w piątki i soboty (oraz niedziele rano) jestem do dyspozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja być wolny zawsze, jak być na PC.Chętnie zagrałbym nawet teraz, ale mam czasu tylko z dwie godziny...

BTW: Co to była za "przyczyna problemu połączenia się"? U mnie się ostatnio coś takiego nasiliło. Chciałem z kumplem pograć w AoE II i się jakby nie dało....

EDIT: Mam czasu ze trzy godziny...

Do Martiusa---> Opisz dokładniej to, co napisałeś na PW. Przydać to się może wielu osobnikom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o problemy z połączeniem, to proszę bardzo. Tylko wspomnę, że mam system Windows XP Professional.

Komunikat, który pojawia się po włączeniu opcji gry wieloosobowej, ma tytuł "Alert zabezpieczeń systemu Windows".

Treść jest następująca: "Aby pomóc w ochronie tego komputera, Zapora systemu Windows zablokowała niektóre funkcje tego programu.

Czy nadal chcesz blokować ten program?

[i tutaj ikona gry, nazwa programu oraz jego wydawcy]"

I są trzy odpowiedzi do wyboru:

Blokuj nadal

Odblokuj

Zapytaj mnie później

Po prostu przedtem klikałem na przycisk "Zamknij", czyli że raczej blokuję nadal. Stąd były te problemy.

Ale teraz znam przyczynę problemu i jestem gotowy do gry w najbliższy weekend.

Zio, to jak, pasuje 2 marca o godz. 16:00? Taka pora wydaje mi się dobra. I jeszcze postaram się tu przyciągnąć Siriusa, bo kupił Heroes III z Nowej eXtra Klasyki, więc może z nami zagrać.

Sirius, jesteś tam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...