Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Heroes of Might and Magic 3

Polecane posty

Vuko - a jaką masz wersję Heroesów III? Z Siriusem gram w wersję z oddzielnymi Heroes III i dodatkami (wersja 1.0 albo 1.1), a z Zio gram w wersję z Nowej eXtra Klasyki. I nie martw się, też się na tym nie znam. :)

Mam Nową Extra Klasykę.

A co map losowych - to rozumiem, że dlatego wybieracie te generowane losowo aby szanse były mniej więcej równe dla każdego, tak? Ale kiedyś bawiłem się chwilę w takie losowanko i niektóre mapy były trochę, delikatnie mówiąc, dziwne. Nie mówiąc już o estetyce wykonania :wink:

Ale tak naprawdę to chodzi mi o to, aby zagrać (w sumie to obojętnie na jakiej mapie) i zobaczyć jak to jest. No i poczuć smak rywalizacji z żywym przeciwnikiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie co do losowych map to też mam mieszane uczucia... Można przecież zagrać w "Nowy, wspaniały świat"...

Vuko, jeśli masz ochote, to możemy dzisiaj jeszcze pograć... ale żeby poczaić jak to jest z tą grą sieciową (też to będzie mój pierwszy taki pojedynek), to proponuje zagrać w sojuszu. Co ty na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie co do losowych map to też mam mieszane uczucia... Można przecież zagrać w "Nowy, wspaniały świat"...

No dobra, w takim razie zagramy w scenariusz "Nowy, wspaniały świat". ;)

Czyli co? Gramy we trójkę (tzn. że jest nas trzech :)) za tydzień w sobotę o godz. 16:00? Proszę bardzo. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Jeśli w dołączaniu się do gry będziemy mieli te same problemy, co ja z Siriusem, to w razie czego grajcie beze mnie. :? Bo tak: ustaliliśmy wszystko. Wersję Heroesów (ostatecznie wypadła sama podstawowa wersja), IP i inne sprawy... Efekt? Półtorej godziny bezradnego wpisywania IP i czytania komunikatu: "Nie odnaleziono podanego adresu IP!". :? W ogóle nie rozumiem, o co chodzi. Ktoś może wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zagraliśmy. Po prostu jakoś nie mogliśmy się ze sobą połączyć w grze. :?

Ale Zio, spokojnie. W naszym wypadku powinno się udać, a z Siriusem prędzej czy później zagram.

A wy graliście w "gołą" wersję Heroes III + dodatków z Nowej eXtra Klasyki, innymi słowy bez żadnych patchy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirius podał poprawne IP, uwzględniłem kropki, ale... No właśnie, "ale". Po prostu nie skojarzyłem, co zrobiliśmy źle...

A zaraz... Sirius, może któryś z nas miał te problemy z Neostradą (vide temat "UWAGA DLA POSIADACZY NEOSTRADY!")? Może dlatego za cholerę nie mogliśmy się ze sobą połączyć? No cóż, następnym razem spróbujemy. Kiedy w najbliższym czasie masz czas? Mówię od razu, że najbliższy weekend odpada. W sobotę gram z Zio i Vukiem, a w niedzielę mam imprezę urodzinową. Skoro napisałeś, że Dolny Śląsk ma ferie najpóźniej, to co powiesz na 3-4 lutego? W podstawową wersję, bo wiesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiada mi termin, wreszcie będę miał trochę spokoju. :wink:

Co do neostrady- u mnie raczej problemu nie było, jak grałem wcześniej to spokojnie się łączyłem.No nic, zobaczymy jak uda się Twoja sobotnia gra z Zio, jak wszystko pójdzie ok, to i u nas powinno być dobrze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirius - cieszę się, że ci pasuje. Wiesz, nawet trochę myślałem nad terminem "26 stycznia" (piątek). Wolisz najbliższy piątek czy pierwszy weekend lutego?

A co do godziny: proponuję 16:00.

Scenariusz: "Wojna". Chyba że masz lepszy pomysł na scenariusz. ;)

Zio (i ew. Vuko) - no to z naszymi planami jest tak:

1. Termin gry: 27 stycznia br. o godz. 16:00.

2. Scenariusz: "Nowy, wspaniały świat".

3. Poziom trudności: normalny.

4. Sojusze: nie wiem do końca. Możemy być przeciw sobie, chociaż nie wiem, co wy na to (ale nie róbcie na mnie "cichej spóły" XD).

I jeszcze parę rzeczy. Co wy na to?

Do wszystkich, z którymi będę grał - poustawiam z Neostradą, co trzeba. Wszystko powinno tym razem pójść dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Sojusze: nie wiem do końca. Możemy być przeciw sobie, chociaż nie wiem, co wy na to (ale nie róbcie na mnie "cichej spóły" ).
No ja bym proponował przeciwko sobie...
I jeszcze parę rzeczy. Co wy na to?

Ale jakich rzeczy (oprócz IP)? Ja jestem wolny cały czas... nawet teraz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja też proponuję każdy na każdego.

Tylko nie mogę na 100% powiedzieć, że w sobotę będę mógł 0 16. Osobiście wolałbym w godzinach wieczornych (21-00 i później), ale może z kolei to komuś nie pasować (np granie do 3:00 w nocy :wink: ). Ale postaram się być o 16:00 jeśli to jest ostateczny termin...

A dzisiaj również jestem wolny i mogę z kimś zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....w piątek, w piątek.....pasuje, może być 26. :)

W porządku. Wyrobię się na pewno. :)

Godzina...też mi odpowiada.Scenariusz...może być wojna, chyba że znajdę coś lepszego do tego czasu. :P

Na 16:00 się wyrobię, a scenariusz też pasuje. Jak znajdziesz jakiś lepszy, to mnie powiadom. :)

No ja bym proponował przeciwko sobie...

Też tak myślałem. W końcu lubię rywalizację. :)

Ale jakich rzeczy (oprócz IP)? Ja jestem wolny cały czas... nawet teraz...

Co do IP, to możemy grać na moim. Przyślę na PW tuż przed grą.

Poza tym wszystko już chyba ustalone. ;) Jak znam życie, to akurat przed grą mi się przypomni... :P

Tylko nie mogę na 100% powiedzieć, że w sobotę będę mógł 0 16. Osobiście wolałbym w godzinach wieczornych (21-00 i później), ale może z kolei to komuś nie pasować (np granie do 3:00 w nocy ;) ). Ale postaram się być o 16:00 jeśli to jest ostateczny termin...

O 21:00 nie mogę. Już o 20:00 tata trąbi, żebym powoli wyłączał komputer. A co będzie, jak się zacznie godzina 21:00? Dość ciężko mi będzie nie zasypiać ani wyłączać monitor, żeby tata się nie skapował. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jeżeli początek gry o 16 to ciekawe kiedy skończymy? Ja w Brave New World z Zio grałem 5 godzin, a w trzech to będzie chyba dłużej. A jeżeli musisz kończyć wcześnie to nie ma siły żebyśmy dokończyli :wink:

A co do kończenia to w czasie dzisiejszej rozgrywki, około godziny 18:00 z gry zniknął Zio. Może coś mu wypadło i musiał zakończyć grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD 21:00 nie mogę grać, DO 21:00 od biedy mogę. ;) Do tego czasu przetrzymam komputer włączony.

A jak się obawiasz, że zniknę dość wcześnie, to możemy wybrać jakiś scenariusz wielkości S. Tyż piknie. :)

No dobrze, ale skoro rozmiaru S, to jaki scenariusz by tu wybrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...