Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Heroes of Might and Magic 3

Polecane posty

Chętnie zagram w Hirołsów 3 w necie. Mam Wszystkie dodatki, więc jak będzie jakieś miejsce, to mnie dajcie. ;)

Aniołek-stróż strikes back :twisted: :

Najpierw sprawdź, jaką masz wersję -> niko kilkanaście postów wcześniej napisał, jak to zrobić. Jeżeli 3.0 albo 3.1, ściągnij patch 3.0 -> 3.2 albo 3.1 -> 3.2 (zależy, którą masz wersję). Jeśli 3.2 - problemu nie ma. Jak sprawdzisz i ew. w razie potrzeby załatwisz sobie łatkę - napisz, wsadzimy Cię do następnej sesji :)

Rany, rany, jaka ja uczynna... chyba jestem chora, na mózg mi się rzuciło, valium, valium na uspokojenie... :>

Btw -> Nadrill, link do patchów też jest kilka postów wcześniej ( :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek-stróż strikes back :twisted: :

Najpierw sprawdź, jaką masz wersję -> niko kilkanaście postów wcześniej napisał, jak to zrobić. Jeżeli 3.0 albo 3.1, ściągnij patch 3.0 -> 3.2 albo 3.1 -> 3.2 (zależy, którą masz wersję). Jeśli 3.2 - problemu nie ma. Jak sprawdzisz i ew. w razie potrzeby załatwisz sobie łatkę - napisz, wsadzimy Cię do następnej sesji :)

Problemu nie ma, Winda wskazuje, że mam 3.2. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek-stróż strikes back :twisted: :

Najpierw sprawdź, jaką masz wersję -> niko kilkanaście postów wcześniej napisał, jak to zrobić. Jeżeli 3.0 albo 3.1, ściągnij patch 3.0 -> 3.2 albo 3.1 -> 3.2 (zależy, którą masz wersję). Jeśli 3.2 - problemu nie ma. Jak sprawdzisz i ew. w razie potrzeby załatwisz sobie łatkę - napisz, wsadzimy Cię do następnej sesji :)

Problemu nie ma, Winda wskazuje, że mam 3.2. ;)

No to very good ^^

Wobec tego zgadujcie się na następną partyjkę - kto jak chce i może, rzucajcie propozycje i zaklepujcie miejsca ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby naprawdę nikt nie chciał grać w Herosów? Zgłaszać się!

Zważ, że duża część powyjeżdżała/woli spędzać czas na zewnątrz/odczuwa wakacyjny zespół lenistwa chronicznego. Zresztą ja pojutrze też wybywam... mam nadzieję, że jak wrócę, to będzie kilku chętnych na partyjkę :)

Na razie muszę zadowolić się dwoma całkiem satysfakcjonującymi zwycięstwami (szkoda, że nie miałam czasu więcej grać, wielu map nie udało się dograć do końca, a szkoda :twisted: )... chociaż, gdyby wtedy mnie i Chimkowi udało się dokończyć partyjkę, nie mam wątpliwości, kto zostałby zrównany z ziemią (dla mniej domyślnych - ja oczywiście :D )

Nadrill -> taka przyjacielska rada... pisanie dwóch postów jeden pod drugim to nie jest to, co modowie lubią najbardziej... ale to nie mój interes, więc zamykam paszczę :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby naprawdę nikt nie chciał grać w Herosów? Zgłaszać się!

Ja mogę śmiało grac z każdym....no, prawie.H3 z dodatkami mam wer.3.0, a więc mogę grac tylko z wersjami 3.0 i 3.1. W wersję 3.2 mogę grac jedynie w podstawkę :( (mam z zestawu z H5 )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwana zapewne przez niektórych wielka rozgrywka...

Raport z dnia 16-08-2006.

Walczą: Tsen'ang VS Chimaira_00.

Bitwa pierwsza: Mapa random, S, bez podziemi.

Chimaira_00: Rampart

Tsen'ang: Castle.

Poziom: 3 (hard)

Mapka dość ciekawa, maleńka. Natkane dużo silnych potworków. Zamki oddzielone były łańcuchem górskim. Spokojnie zacząłem rozgrywkę. Skoro mapka mała - to i przeciwnik blisko. W pierwszym dniu elfy, potem krasnoludy i pegazy. W międzyczasie lepszy budynek od złota. Zaraz znalazłem drugie miasteczko - bez fortu, ale kasa zawsze się przyda.

W dniu szóstym przeszedłem przez teleport, okazało się, że drugie wyjście jest pod zamkiem Tsena. Poczekałem do dnia pierwszego, by zebrać nowe wojsko (nawet elfów nie ulepszałem) i wyruszyłem. Pierwszy bohater padł od razu - scout. Drugi był nieco cięższy, ale został zjedzony. Na końcu zamek - trochę wojska, ale walka nieszczególnie trudna.

Ustanowiłem tym samym prywatny rekord roznosząc przeciwnika w 8 dniu gry :)

Wynik: 1-0 dla mnie.

Ranga: Rok

Bitwa druga: Mapa random, M, bez podziemi.

Chimaira_00: Dungeon

Tsen'ang: Dungeon

Poziom: 6 (impossible)

No cóż... Tsen zażyczył sobie poziom Impossible - bez żadnych zasobów. Nasz klient - nasz pan. Przyznaję, że granie na impossible to czasem jak strzelanie z procy do setki kiboli :) Ale tym razem nie było źle. Mapka wygenerowała nieco zasobów dookoła zamku. Zacząłem szybko zbierać skrzyneczki i walające się zasoby - już w pierwszym dniu postawiłem budynek i nająłem drugiego bohatera. Potem szybka eksploracja terenu. Niestety - nie miałem żadnych kopalni poza podstawowymi, a i to dopiero w drugim tygodniu. Trzeba więc, jak starożytni, polegać na zbieractwie. Okazało się jednak że szybko poszło, zdołałem nawet scoutem zdobyć drugi zamek. Potem nastąpiło swego rodzaju preludium do zimnej wojny :)

Cisza z obu stron. Zdołałem jeszcze zdobyć Sandały Świętego (150 uruków :/), dwie puszki pandory (obie z zaklęciami) i zebrawszy wojsko ruszyłem na Tsena, scoutując gdzieniegdzie. Gdy dotarłem pod zamek, zorientowałem się jakie ma wojsko, ale przypomniałem sobie, że mam tylko 39 many. No cóż - za gapowe się płaci. Wróciłem do siebie, gdzie była studzienka. Wtedy Tsen zaczął straszyć :) Nabrawszy sił magicznych, uzupełniłem też wojsko i ruszyłem znów pod jego zamek. Tym razem zaatakowałem. Mój bohater miał zdolność "Meteor shower" co też chciałem skwapliwie wykorzystać, bo Meduzy i Oka stały nader blisko siebie :>

Przełączyłem na magię ziemi i... Okazało się że mam implozję :)

A to ci siurpryza, nie? :twisted:

No cóż - wynik walki był przesądzony - 800dmg co turę to nie w kij dmuchał mimo że wojsko Tsena było troszke słabsze - ale za to miał trzy wieżyczki. Pod koniec, gdy już było wiadomo jak się walka skończy, dla zabawy przywołałem w dwóch turach 80 żywiołaków powietrza.

Zamek zdobyłem, ale... Tsen miał jeszcze drugiego bohatera. Chciał obniżyć moje morale, krzycząc że ma masę wojska w odwodzie... Co oczywiście było niemożliwe, bo nasze wojska były podobne, a więc mniej więcej w tym samym czasie budowane :) Zatem choćby skały złotem sra... nie mógł mieć więcej :)

Przerzuciłem wojsko do nowego bohatera i szybko załatwiłem jego peona :>

Wynik: 2-0 dla mnie.

Ranga: Archanioł :twisted:

I na tym kończymy raport z pola walki.

See you next time, kids ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę,że aby rozbudzić w innych wolę walki, potrzebna jest czyjaś inicjatywa. :P Reaktywujemy temat(notabene trochę mi to zajęło,zanim go wygrzebałem z otchłani zapomnienia).

Tutaj będziemy mogli przegadać termin i godzinę(Smoczy Rycerzu i Fearonie-liczę na was :wink: ). Jeżeli jeszcze ktoś chcę grać, proszę się zgłosić oraz podać wersję gry, jaką się obecnie dysponuję.

Miecze w dłoń!I do gospody marsz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, już jestem. :)

Póki co mam wersję Heroes III z eXtra Klasyki. Wiem, jesteś odrobinę załamany, boś kupił HIII + dodatki tuż po premierze. Ale, jeśli dobrze pójdzie, powinienem odnaleźć to wszystko w moich zbiorach. ;)

A termin? Na pewno będą to ferie zimowe. Wtedy to będziemy mieli mnóstwo czasu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie uda znaleść, to najwyżej zagramy w podstawkę, a i jeszcze z Fearonem trza to przegadać.

Co do ferii-ja bardzo chętnie, problem w tym że Dolny Śląsk ma ferie najpóźniej. 8)

W razie czego zawesze można wybrać jakiś weekend. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...