Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Heroes of Might and Magic 3

Polecane posty

Dobra, dobra ;)

No cóż, sytuacja się zmieniła nieco - odpadł nam jeden gracz, a mianowicie Tsen. Na obecną chwilę, o ile dobrze pamiętam, sprawy mają się tak (w sensie uczestników):

1. Ja

2. Chimek

3. Mayron

4. Raziel

5. Matata

6. MasterioN

Gramy w sojuszach (dogadywanie się na własną rękę, dwie pierwsze osoby są już 'zaklepane' przez siebie nawzajem :D )

Co prawda, maksymalna ilość graczy to 8, ale w trosce o to, co bym się nie nudziła za bardzo, oczekując na swoją kolej, proponuję poprzestać na sześciu - to naprawdę bardzo ułatwi i zmniejszy liczbę zgonów/zaśnięć przed monitorem ;)

Zatem - jutro, 20.00 :)

EDIT: Dzisiejszy meczyk... hmmm... wzbogacił mnie o pewne doświadczenie, dzięki któremu pozwolę sobie zamieścić drobną uwagę:

Każdy, kto nie dorósł do tego, by przegrywać i zamierza zniszczyć innym grę, kiedy ktoś/coś go ubije, może od razu sobie darować. To nadal, mimo wszystko, jest zabawa, a nie sprawa życia i śmierci... poza tym, zawsze można się odegrać następnym razem ;)

EDIT 2 (dla tego pana poniżej, bo mi się nie chce nowego posta pisać :P): MasterioN -> Nie dobijaj mnie :) Kolejność na tej liście nie ma za grosz znaczenia. A czy wygrasz - obaczym 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzordz, mam wake of gods. Chętnie z tobą zagram, bo ta dzieciarnia nie potrafi kulturalnie grać, i rzuca bluzgami gdzie popadnie. Jaką masz wersje ? PL?

Gdybym nie widział końcówki to może bym ci uwierzył ;]

A prawda jest taka, że Tsena zlały jakieś potworki i postanowił dać upust swojej dziecięcej złości, twierdząc że nie gra z gównażerią i - na końcu - CeHa nam w De.

Jeśli to jest według niego kulturalna gra, to ja nie mam pytań :D

Ech, ci młodzi gracze *wzrusza ramionami*

ps. Dzieciarnia - ekhem - miło się poczułem, ale z nas czworga zdaje się, że TY byłeś najmłodszy :D Co zresztą szybko wyszło w praniu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.... Zauważ że najmłodsza jest Yennefer xP. Co do owych jak to nazwałeś, ''upustów złości'', to nijak ma się do swierdzeń '' Ha, ha, ten młotek nawet meduz nie potrafi zabić'' tak? to ciekawe, bo NIE WIERZĘ, aby ktoś po takim podsumowaniu nie opuścił serwera pozostawiając za sobą parę soczystrzych wyrazów. A, i podkreśliłem '' oprócz chimcia'', więc nie rozumiem twojej dysputy na ten temat. Ach, szkoda dla was słów. Zamiast grać jak normalny człowiek, to głupkowate wstawki oczywiście musiały pozostać. ALe cóż, chyba co po niektórzy(jak Yenn) nie dojrzeli emocjonalnie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsen - patrząc na twój adres email przychodzi mi do głowy coś innego xD

Poza tym, chyba pierwszy raz w życiu grasz przez net ;]

Docinanie sobie i demoralizowanie przeciwnika to normalna sprawa podczas gry ;]

Jeśli się o to obrażasz - to cóż, dajesz tylko dowód swemu dziecięcemu zacietrzewieniu.

I to co napisałeś - że jak już się z ciebie deczko nabijano, to trzeba pokazać klasę i rzucić "CHWDP", tak? To wg ciebie dorosłe zachowanie, dojrzałość emocjonalna? Nie ośmieszaj się człowieku, jeśli wg ciebie dojrzałość emocjonalna polega na tym, że ktoś ci dociął to od razu fukasz i piszczysz jak mały kotek wrzucany do rzeki ;]

No. Dziękuje, to ja wolę nadal grać z tą dzieciarnią i wzajemnie sobie docinać, niż z kimś kto stroi się na poważnego, ale na końcu i tak nie potrafi schować słomy w butach ;]

Nie mówiąc o tym, że cię meduzy zabiły xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Sprostowanie. 1991 nie oznacza roku w którym się O BOŻE rodziłem, a dwie cyfry 19- i na odwrót. Wyobraź sobie, że te DWIE cyfry mają dla mnie znaczenie symboliczne. :P A co do rosomaka, to niby też oznacza że nap^%#%$ przez las jako wesołe zwierzątko, które jednym pacnięciem łapy powoduje zgon na miejscu? CZŁOWIEKU,POMYŚL!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.... Zauważ że najmłodsza jest Yennefer xP. I co w związku z tym? :lol2: Co do owych jak to nazwałeś, ''upustów złości'', to nijak ma się do swierdzeń '' Ha, ha, ten młotek nawet meduz nie potrafi zabić'' Pomijając fakt, że ja nic takiego nie powiedziałam :D "Młotkiem" nazwałam Cię pieszczotliwie, po Twoim docinku a propos czekolady bodajże... a że nie załapałeś czułości w tym określeniu, to już nie moja brocha :twisted: tak? to ciekawe, bo NIE WIERZĘ, aby ktoś po takim podsumowaniu nie opuścił serwera pozostawiając za sobą parę soczystrzych wyrazów. A, i podkreśliłem '' oprócz chimcia'', więc nie rozumiem twojej dysputy na ten temat. A ja owszem - i dlatego Chim jest wielki ;) Ach, szkoda dla was słów. Ojej. Zamiast grać jak normalny człowiek, to głupkowate wstawki oczywiście musiały pozostać. ALe cóż, chyba co po niektórzy(jak Yenn) nie dojrzeli emocjonalnie....

ROTFL! A kto powiedział "Ja cię nie nazywam idiotką, a mógłbym" tudzież "ch** wam wszystkim w d***"? Ja? Ja ci kazałam atakować te bidne meduzy, jak ci same niedobitki zostały po garnizonie i golemach? Nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć, że to się dobrze nie skończy. Btw - co do wieku, przypuszczam, że z 5 latek to ty sobie, Tseniu, dodałeś... a nawet jeśli nie, to najlepszy przykład, że im człowiek starszy, tym wcale nie musi być mądrzejszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe też, czy przy 30 troglodytach, 3 chimerach (cóż za zbieżność) i 4 meduzach, pokonałbyś 18 królewskich meduz. Taki z ciebie kozak? A co do ''obrażania się po demoralizacją przeciwnika'' to istnieje cienka granica, dzieląca ''demoralizację'' od chamstwa. I ty mówisz o wystawaniu słomy z butów? Ledwo co przekroczyłeś 18( no,może nie ledwie) i już kozaczysz i nabijasz się z młodszych?Czy to ma pokazać, jakim jesteś ''dojrzałym emocjonalnie człowiekiem''? Chyba kpisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci kończcie kłótnię, bo jak widzicie jest już leśniczy i wypierniczy zaraz wszystkich z lasu i będzie spokój. :)

Tsen - twoje tłumaczenie... ekhm... Wiesz, jeśli chcesz nam pokazać klasę, to zagraj z nami i wygraj. Zmiażdż nas.

Bo rzucić mięsem, jak się komuś nie udaje - to każdy smark potrafi :P

A to czy jestem dojrzały czy niedojrzały, akurat najmniej w grach widać :D

EDIT:

Ja byłbym w stanie wygrać, przy sprzyjających okolicznościach. No ale to jestem ja 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie pisz dwóch postów pod rząd, bo to nieładnie.

2) Nie ma sprawy. Wieczorem. Chyba nie sądzisz, że ja cały mój czas poświęcam na to, żeby czekać na wyzwania od jakichś ludków z forum. ;]

Jak z miasta wrócę, sprawy w banku pozałatwiam - nie ma sprawy, pojawie się i dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to moze sie umuwimy na jakis termin i zagramy razem. uprzedzam ze w homm jeszcze w necie nie gralem. A tak offtopic to czy ktos potrafi wygrac gdy 3 diamentowe smoki( na wogu) + tygodniowa armia z bastionu szturmuje twoj bastion a ty masz w garnizonie tylko 20 centaurow 4 krasnoludy i dowodce? Moj brat tak zrobil trzeba tylko troche taktyki. A jak ktos nie moze pokonac meduz to niech sobie wezmie solmyra i lancuchem jedzie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...